GSC Haber - Şampiyonlar Ligi Grubumuz Belli Oldu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Şampiyonlar Ligi Grubumuz Belli Oldu

Şu maçta ki hakem kıyımı olmasa saplamıştık. İki tane yüzde yüz penaltımız verilmemişti.

Fizik güc cok onemli. Bu macta Melo, Elmander, Amrabat, Hamit, Eboue ne kosmustu be. Ozellikle Melo, Amrabat & Eboue dinamo gibiydi. Bizim bu tempoda Torreira & Boey disinda oynayacak 1 topcumuz yok su anda. Ilk once fizik guc, tempo, sonra zaten kadro yetenegini gösterir her takima karsi.

Umarim fizik olarak hazir bir takim olur SL'de, tek istegim o. O zaman daha cok Juventus'lari eleriz.

Gayet iyi bir kura çektik. Hem CL'de olduğumuzu hissedeceğiz hem 2.lik için ideal durumda olan bir devi geçmeye çalışacağız hem de en kötü 3.lük için ipler bizim elimizde olacak.

2. torbada Porto'dan sonra en zayıf takım Manu'ydu. Oradan herkesin istediği Leipzig daha 2 hafta önce bu Bayern'e 3 attı. İnter ise son finalist. Arsenal,Atletico,Real Madrid,Dortmund gibi takımlar ise MANU'nun çok önündeler.

3. torbada ise Kızılyıldız ve Shakhtar dışında istenecek ilk takımdı Kopenhag. Milan,Lazio ve çok hızlı oynayan bir nevi Molde'nin upgrade halleri Salzburg ile PSV bize çok ama çok ters gelecek takımlardı. Burada bizi bir tek mevsim şartları zorlar.

Bunlar kağıt üstü değerlendirmeler biz eğer kendimizi bulamazsak 0 puan bile kaçınılmaz olur.

22d5b11c53b292e6482582da0a1e17ff.jpg

Bayern -i
manu -d
kopenhag -d
kopenhag -i
bayern -d
manu -i

iyi olur gibi

kopenhagında şöyle olsun
manu -d
bayern -i
gs -i
gs -d
manu -i
bayern -d

Takım forma girerse bu gruptan da çıkabiliriz. En kötü 3. Oluruz. Şimdi zinde kafayla düşünüyorum. Manu yıllardır kötü yönetiliyor. Eski manu değil kesinlikle. Burada Kopenhag ın durumunu bilmiyorum. Bayern maçlarında facia yaşamazsak diğer 2 takım normal Cl takımları. 4 maçımızda 3 ihtimalli maçlar olacak bence. 2 maçımız ise çok riskli...

Elinin ayarina ben abidal.. zaten ilk çekerken yanındaki adama 'sen karıştırma ben hallederim' hareketi yaptığı an belliydi böyle olacağı neyse yinede çok düşündükten sonra bu gruptan ikinci çıkacağımıza inanıyorum

Üst Alt