şampiyonlar ligi kupası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
valla kimse kendini kandirmasin o kupa hic bir zaman gelmiycek...barcelona, bayern munich gibi takimlar var oldugu surece gelmez.....adamlar 150 milyon dolar harciyolat transfere, bizim kiler 1 milyon dolarin hesabini yapiyor.

Sen inanmıyorsan senin bileceğin bir iş ben inanıyorum.Porto 150 milyon dolar harcıyarak kazanmadı Monaco bu paralarla final oynamadı Lyon Shalke yarı final oynadı Dortmund final oynadı kazandı iyi yapılanarak herşey olabilir yerin dibine sokmaya gerek yok kendimizi.

Zamanında ''UEFA Kupası'' için söylenen sözlerin, rakip taraftarlar tarafından papağan intizamında tekrarlanacağı kupadır.

- Hayal görmeyin Türkiye'ye Avrupa kupası mı gelir ?

- O kupa buraya gelecek :D

Yabancı sınırı kalkar, borçları eritir, CL'de üst üste katılmaya devam edersek, eksiklerimizi kapatıp, lobiyi sıkı tutup,

---------------------------Muslera----------------------------

--V.Der Wiel-----Vermaelen------Dede---------Filipe/Coentrao---

------------Melo----------------------Xabi Alonso---------------

--Robben----------------Sneijder---------------Arda Turan-------

--------------------------Balotelli---------------------------------

T.D : Jose Mourinho

F.D : Roberto Mancini

CEO: Infantino

kadro ve ekibini kurarsak

neden olmasın :D

Yabancı sınırı kalkar, borçları eritir, CL'de üst üste katılmaya devam edersek, eksiklerimizi kapatıp, lobiyi sıkı tutup,

---------------------------Muslera----------------------------

--V.Der Wiel-----Vermaelen------Dede---------Filipe/Coentrao---

------------Melo----------------------Xabi Alonso---------------

--Robben----------------Sneijder---------------Arda Turan-------

--------------------------Balotelli---------------------------------

T.D : Jose Mourinho

F.D : Roberto Mancini

CEO: Infantino

kadro ve ekibini kurarsak

neden olmasın :D

infantino ne alaka çözemedim laf mı sokuyon ki anlamadım

adam bagımsız bi kurum olan uefa nın başında ceo olarak bize yazmak hoş mu

aslında bizden biri oldugunu mu ima ediyosun

günümüzde futbol piyasasının darmadağın, oyuncu fiyatlarının havalarda uçuştuğu bir dönemdeyken bu bütçeyle şimdilik mümkünat dışı görünen kupadır. zira şl'yi kazanmak için pahalı kadrolar ve pahalı kadro için de çok iyi bir bütçe gerekmektedir. en azından 20-30 yıl içerisnde yaşanacağını düşünmediğim hadise. ama o kupayı türkiye'den kazanacak bir takım varsa o da galatasaray'ımız olacaktır kuşkusuz.

Üst Alt