Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi | beIN Sports Haber | CANLI - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi | beIN Sports Haber | CANLI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen seneki grubumuzu belli sayıda Ruslar, Portekizliler, Almanlar izlemiştir sadece.

Bu sezon Kuzey Amerika'dan Asya'ya kadar uzanan bir grup bekliyorum.

Biz bunları tokatlarız diyorum vasff

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir gece ansızın #82 Messi

resized_61d2f-5e512901a9h2znjccaitpdi.jpg

Tüm dünyadaki Messiciler ve Anti Messiciler o gece bizim maçı izleyecek. Kaybetmek kolay, kazanırsak büyük olay olur tüm dünyada.

En olmadı Ozan Kabak gibi bir anka kuşu daha çıkarıp 30'a satarız maçtan sonra.

Aralarında City'nin olmadığı, tercihen Barcelona'nın olduğu, zor, havalı, göçüm grubu tadında, içimizden geçmeleri muhtemel ama yeri gelince kafa kafaya oynayıp kendi kendimizi gaza getirebileceğimiz hatta bazen berabere kalabileceğimiz rakiplerin olduğu ve 3-4 puan toplayabildiğimiz bir grup hayal ediyorum.

Manyak diyenler çıkabilir, bizim herhangi bir gruptan çıkma şansımız olmadığından bari o eski CL havasını tadalım derdindeyim tamamen. Belki bir gazla Uefa'dan devam eder hiç olmadı takım potansiyelini gördükten sonra şevkle lige asılırız diye umuyorum.

1.Torba: Barcelona, Bayern Münih, Juventus, Manchester City, PSG, Liverpool, Chelsea, Zenit
2.Torba: Real Madrid, Atletico Madrid, Dortmund, Napoli, Shakthar, Tottenham, Benfica, Ajax
3.Torba: Leverkusen, Salzburg, Valencia, Inter, Lyon, Olympiakos, Dinamo Zagreb, Club Brugge
4.Torba:GALATASARAY, Genk, Kızılyıldız, RB Leipzig, Lokomotiv Moskova, Atalanta, Lille, Slavia Prag

(y)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt