Şampiyonlar Ligi Torbalarında Son Durum - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi Torbalarında Son Durum

Benfica
Dortmund
Rangers
Galatasaray

Benim gönlümden geçen grup bu minvalde bir şey olur. Çok kek kura çeksek bir şekilde motivasyon sağlayamayıp saçma sapan takımların olduğu gruplardan çıkamıyoruz. Ölüm grubu çekersek de nelerle karşılaşacağımız belli değil. Rezillik yaşanma ihtimali de var. O yüzden bunun gibi ne kolay ne zor diyebileceğimiz ortalama bir CL grubu hayal ediyorum.

Tabi her şeyden önce Molde'yi eleyip gruplara kalmamız gerekiyor. Aslında olası CL grupları bugünün konusu değil.

1.torbadan baba takım gelmeli ki 2. torbadan gelen takımı içerde dışarda yenebilsin. Ancak öyle çıkılabilir gruptan. 2.torbadan güçsüz rakip çeksek daha avantajlı olur.

3.lüğün kötü olmayacağı bir grup isterim iki tane dev takım gelsin biri bizim dişimize göre olsun onu alalım banko altımıza ama iki dev takımla son 16 için çarpışalım istiyorum onlarda bizim kadromuzdan çekinecekler yok öyle kolay maçlar

Aama bunları düşünmek için erken Molde maçına konsantre olmalıyız

Son düzenleme:
Cok özledim SL heyecanini. Hele o gruplarin cekildigi gün her mactan daha heyecanlidir.

Bunlari düsünmeden önce ne olursa olsun Moldeyi gecmemiz lazim. Moldeye elenirsek büyük hayal kirikligi olur.

Üst Alt