GSC Anket - Şampiyonlar Ligi vs Gruplarda 3. Olup Avrupa Ligine Gitmek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Şampiyonlar Ligi vs Gruplarda 3. Olup Avrupa Ligine Gitmek

Şampiyonlar Liginde Devam Etmek vs 3. Olup Avrupa Ligine Gitmek

• Şampiyonlar Ligi. Boğulacaksak büyük denizde boğulalım.

• Avrupa Ligi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Sağlam bir kadroyla Avrupa'ya başlayacağız. Bu durumda sizlere bir sorum var merak ettiğim:

Şampiyonlar Ligi'nde devam edip gruptan çıkmayı hatta ileriki etapları zorlamayı mı?
Avrupa Ligi'ne gidip yarı final-final hatta (çok olası olmasa da) kupayı almak için mücadele etmemizi mi isterdiniz?

Grupdan 2. cikip clde elenirsek avrupa liginden kazanacagimiz paradan fazlasini kazaniriz diye düsünüyorum

arti ülke puani icin bonus falanda var. ordanda kaybimiz olmaz.

arti misal city ile falan oynayip elenmeyi tercih ederim takimi görmüs oluruz.

arti elendikten sonra avrupa maclari olmayacagi icin ligin ikinci yarisinda tek lige konsantre olup süpürüp sampiyon oluruz

Cl de çeyrek final mı, uefa kupası mı diye sordum kendime, final görme ihtimalimiz varken basıp geçtim 2. seçeneğe. Cl'de bu sene yarı finalistler kimlerdi unuttum mesela.

bu sorunun gerçekçi altyapısı, para mı, başarı (prestij) mı?

clde gruptan çıktığında dahi bu seneki tüm giderlerini karşılıyorsun.

ancak al, hatta konferans ligi dahil, bir turnuvada kupa almanın prestiji, paha biçilemez.

ben kararsızım açıkçası.

12-13 ve 13-14'te Uefa'ya gitsek en az yarı final görürdük. Zaten 13-14'te elediğiniz Juve yarı final oynamıştı. Ben uefa diyorum. Cl'de bizi gruptan sonra ham yaparlar.

images

Üst Alt