Şampiyonlar Ligi'nde 3. Torbadayız! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi'nde 3. Torbadayız!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şampiyonlar Ligi'nde Hangi Torbada Yer Alacağız?

ben şeyi merak ediyorum yunanistan ülke sıralamasında üzerimizde ama bizden 2 takım şampiyonlar ligine gidiyor onlardan 1 takım , üstelik o takım da eleme oynayacak , neden böyle ?

edit : sanırım gelecek sezonun sıralamasında baya geriye düşecekler

Niye ? Bizden dolayı mı ? Başka birşey mi ?

ben şeyi merak ediyorum yunanistan ülke sıralamasında üzerimizde ama bizden 2 takım şampiyonlar ligine gidiyor onlardan 1 takım , üstelik o takım da eleme oynayacak , neden böyle ?

edit : sanırım gelecek sezonun sıralamasında baya geriye düşecekler

bunun cevabını ben de merak ediyorum

ayrıca gelecek sezon geriye düşmeyecekler

büyük ihtimal 4. torbadan katılacağız. ama inanın 3 ve 4 ün o kadarda büyük bir farkı olmuyor. iyi bir kurra şansıyla geçiştiririz bunu =)

önemli olan orada olmamız olacak.

Son torbada olmusuz 3.tobada olmusuz hic önemli degil,grup ne kadar kagit üzerinde isim takimlardan olusursa o kadar iyi,avrupaya ismimizi tekrar kaziyip tekrar sahne almak icin en iyisi en güclüleri yenmektir,ne kadar kagit üzerinde büyük külüp varsa hepsi gelsin ölüm grubu olsun.

koskoca Juve ne hallere düştü . Dandik dundik takımlar arasında 3. torbada

kendi suclari , paralari oldugu dönem genc adamlar almadilar. 30 girmis futbolcularini satmadilar , simdi o futbolcular 39 yasinda ve halen Juvede. kisacasi para yapamadilar ellerinde sayilir sekilde genc yok. aynisi Milan ve inter icinde gecerli dandik isimlere milyonlar döktüler ama 3te1ine satamadilar

son katıldığımızda yine 4. torbadaydık.

liverpool bir

psv iki

bordo üç torbadan girdiler guruba.

bu sene 3. torbadan katılmamız mucize olur. Geçen sene en azından uefa da daha ilk turdan elenmeseydik gruplara katılıp gruplardan en az bir tur atlasaydık belki sıralamada şu an iki üç sıra daha önde olmuş olabilirdik.

neyse yapacak birşey yok.

son mac Liverpool'a karsi Oly stadinda 3-3 oynamistik hatirladigim kadari ile. kazansaydik grubtan cikacaktik yalnis hatirlamiyorsam

Braga, Totenham (Chelsea şampiyon olmazsa), D.Kiev ,Panathinaikos /AEK (hafta sonu belli olacak) ,Anderlecht , Spartak Moscow ,Rangers ,Fb (Avrupadan men yemezse) ,Lille, Udinese

sıralamada üstümüzde bulunan ve CL ön elemesi oynayacak takımlar anladığım kadarıyla.Biz 31. sıradayız şu an ve eğer 24 olabilirsek 3. torba olabiliriz.21 takım ise kesin katıldı(Chelsea kazanırsa 22 olur).Yani eğer kalan 11 bilet için 7 tane üstümüzde yer alan takım elenmezse biz 4. torba oluyoruz herhalde.

Hiç fark etmez istersek 40.torbada olalım daha güçlü rakipler daha çekişmeli maçlar ve yazılacak tarihtir.

4.torbada olmak daha avantajlı, takımlara iyi bakın 3. torbadaki ekipler Juve dısında 4.torbadakilerden daha zayıf.

benim anlamadığım bu yunan takımlarının 2si de neden eleme oynuyor, puan olarak bizden önde değiller mi

benim anlamadığım bu yunan takımlarının 2si de neden eleme oynuyor, puan olarak bizden önde değiller mi

67tlf.png

bu yil gonderecekleri takimlar ve katilacakri turlar

yani Olimpiacos direk gidiyor amma puan olarak onde degiller ulke olarak

Sıralamada üzerimizde yer alan takımlardan ŞL’ye kesin katılamayacakları çıkartırsak:

1. FC Barcelona
  2. Manchester United
  3. Chelsea
  4. Bayern München
  5. Real Madrid
  6. Arsenal
  7. FC Porto
  8. AC Milan
  9. Valencia
  10. Benfica
  11. Shakhtar Donetsk
  12. Zenit St. Petersburg
  13. Schalke 04
  14. Manchester City
  15. Sporting Braga (Ö.E.)
  16. Dinamo Kiev (Ö.E.)
  17. Olympiakos Piraeus
  18. Ajax
  19. FC Basel
  20. Panathinaikos (play-off'u 1. bitirirse Ö.E.)
  21. Anderlecht (Ö.E.)
  22. Juventus
  23. FC København (kendi liginde şampiyon olursa)
  24. Spartak Moscow (Ö.E.)
  25. Paris Saint-Germain
  26. Glasgow Rangers (Ö.E.)
  27. Udinese (Ö.E.)
  28. Lille OSC (Ö.E.)
  29. Galatasaray

GS şu anda sıralamada 29. (Fb'nin ceza alacağını varsayarsak)

3. torbaya girebilmek için, sıralamada üzerimizde bulunan takımlardan 5 tanesinin elenmesine ihtiyacımız var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt