Şampiyonlar Ligi'nde 3. Torbadayız! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi'nde 3. Torbadayız!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şampiyonlar Ligi'nde Hangi Torbada Yer Alacağız?

Cogu kisinin Milan yazdigini gördüm.. Beyler Milani nasil yenecekmisiz anlatirmisiniz :eek:

@emir çok extrem bir durum olmadığı sürece alt limit TS'ın bu seneki performansı olur reiz çok büyük ihtimalle.

Italya liginde sampiyonlugu kil payi kaciran ... hücüm hattinda Cassano-Robinho-Ibra-Pato olan takimdan beraberlik mümkünde digerlerinden niye degilmis ?

Pato'yu gec.

Milan o gruptaki diger takımlara gore daha pasif top oynuyor [yanlıs anlama, sadece daha az saldıran bi yapısı var, pasif yanlıs kelime, daha az agresif diyim. yine savunma olarak İtalyan herifler yani].. biz Milan'la macları beraberlige falan baglıyabiliriz.

Arsenal'e falan bi cozulursek 4 5 yeriz.

İnter

CSKA

Lille

Trabzon

Bence bu grubu kolay gösteren İnter denilen kepazad takım oldu reis. Onun dışında CSKA da Lille de iyi takımlar. (CSKA R.Madrid'i baya zorladı mesela)

Kaldı ki biz de Ts'dan kat kat iyi takımız (bu seneki alternatifsiz kadromuz bile). Gerçi sonuçta kura da önemli dediğin gibi. Bence 2. torbadan ve 3. torbadan City-Valencia-Juve falan gelmediği sürece min grup 3.lüğü hedefleyebiliriz/alabiliriz.

porto da iyi tercih olur, arsenal de. üçü dışında hiçbiri gelmesin mümkünse.

Porto bizi yakar abi, tam bir CL takımı

ingilizlerle de karsılasmayalım mumkunse, illa ingiliz gelicekse City olsun tecrubesizler en azından.

Herkez Milan diyor ama ben Milan yerine Arsenali tercih ederim...

Milanin hücüm hatti harbidende kücümsenecek halde degil.. Milan`dan puan koparabilen bir takim en azindain Arsenaldende koparir bence

inşallah olmaz diyerek içimden geçeni söylüyorum, Real veya barca'dan biri gelecek bize.

inşallah olmaz diyerek içimden geçeni söylüyorum, Real veya barca'dan biri gelecek bize.

Grupta Barça-Madrid ayarında bir takımın olması bazen yararlı olabiliyor. Bu tarz takımlar herkesi içeride dışarıda yendiği için, 7 puanla falan 2. olarak gruptan çıkma şansı elde edebiliyorsun.

Grupta Barça-Madrid ayarında bir takımın olması bazen yararlı olabiliyor. Bu tarz takımlar herkesi içeride dışarıda yendiği için, 7 puanla falan 2. olarak gruptan çıkma şansı elde edebiliyorsun.

ama sen de kafadan 2 magbuliyetle baslıyosun hacı :ka25:

Arenadan kimse kolay kolay cikamaz.. Bu taraftar ilk defa kendi öz stadinda 55.000bin kisiyle CL`de oynayacak o atmosferi hayal bile edemeyiz cünki dünya üzerinde böyle birsey görülmemis olacak ..

25.000`ile kendimizden söz ettirirken ooo :D

@emir

orası öyle ama sen bir 4. torba takımıysan, grubunda R.M ya da Barca gibi bir dominant gücün olması senin işine yarayabilir reis.

örneğin 1. torbadan yenilme olasılığı olan bir takım gelsin diyelim(arsenal ya da porto); şimdi bu 1. torba takımından, bir 2. torba takımının mı puan alması daha olası yoksa 4. torba takımının mı? (kağıt üzerinde 2. torba takımının puan alması daha olası)

ama 1. torbadan R.M gibi bir dominant güç gelirse; senden daha güçlü olan rakiplerini de 2 maçta da yeniyor ki parametreleri azaltıyor (grubun 3 takımlı bir gruba dönüşüyor) gruptan çıkma işi kendi eline kalıyor. (umarım anlatabilmişimdir)

Çoğu zaman handikap oluyor bu takımlar. Emirin söylediği doğru. kafadan iki mağlubiyetle başlamak gibi birşey bu. Ben içimden geçeni söyledim. Umarım olmaz. Daha dişe diş oynayabileceğimiz bir takım olabilir. birinci torbadan. Mesela Arsenal ve Milan.

Ya şunu demek istiyorum; diyelim ki ilk torbadan Porto, ikiden Schalke, üçten de Ajax gelsin;

Şimdi -kağıt üzerinde- Schalke gidip Porto'dan içeride dışarıda puan alabilir keza Ajax da öyle ama kağıt üzerinde Porto'dan puan alma olasılığı en düşük takım GS'dır -kağıt üzerinde-.

Ama 1. torbadan Porto yerine Barca olunca, diğer takımların da Barca'dan puan alma olasılığı çok düşük olduğundan, 1 parametreyi eliyorsun, bu da kağıt üzerindeki zayıf takımın işine yarıyor.

@emir

orası öyle ama sen bir 4. torba takımıysan, grubunda R.M ya da Barca gibi bir dominant gücün olması senin işine yarar reis.

örneğin 1. torbadan yenilme olasılığı olan bir takım gelsin diyelim(arsenal ya da porto); şimdi bu 1. torba takımından, bir 2. torba takımının mı puan alması daha olası yoksa 4. torba takımının mı? (kağıt üzerinde 2. torba takımının puan alması daha olası)

ama 1. torbadan R.M gibi bir dominant güç gelirse; senden daha güçlü olan rakiplerini de 2 maçta da yeniyor ki parametreleri azaltıyor (grubun 3 takımlı bir gruba dönüşüyor) gruptan çıkma işi kendi eline kalıyor. (umarım anlatabilmişimdir)

Bu biraz da gruptaki diğer rakiplere bağlı bir durum. Misal kuralar çekildi. biz dördüncü torbadayız. ve A grubuna düştük; Real madrid - M.city - Juventus - Galatasaray. Böyle bir grupta, realin yerine arsenalin olması veya milanın olması bizim için şanstır. Bu sebepten ötürü inşallah içimden geçen olmaz diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt