Şampiyonlar Ligi'nde Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi'nde Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu!

Valla Real-Monaco ile eşleşsin isterim bir Real destekcisi olaraktan
Ama Juve-Atletico'da eşleşmesin yav gına gelir o maçı izleyene sabaha kadar oynansa gol olmaz o maçta :asd22:

Atletico
Juventus
Monaco
Real

tur atlar.

CsGRq5uWIAALEHm.jpg

CL'yi ust uste 2 kere alan olmadi.Real alamaz bence.Monaco da tecrubesizligine kurban gider.Yakin zamanin final magdurlari Atletico ve Juve'den biri kupayi alir diye dusunuyorum.Tahminim Juve alacak.

Yalniz soyle bir bakiyorum da Italya Ligi'ne ambargo koyan Juve'nin Avrupa'da kupa alma zamani geldi bence.2003 ve 2015'te finalde kaybetmislerdi.Ote yandan CL disinda her kupayi alan 2014 ve 2016'da Real'e toslayan Atletico da bu kupayi hak ediyor.2004'teki finali Monaco'nun kaybetmesine uzulmustum acikcasi.Onlar da alsa guzel olur.

Real'e gelirsek turnuva "Sampiyonlar Ligi" adini aldigindan beri art arda 2 sene CL'yi alan yok.Bir ilke taniklik etmek de hos olabilir.

Kimi tutacagima karar veremedim acikcasi.
Yasin Yıldırım bu konuda bana yardimci olacaktir.

Son düzenleme:
Vay be yaz aylarında fener çok rahat eler diye algı yapılan takım yarı final oynuyor çok ilginç yav

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt