Şampiyonlar Ligi'nde Diğer Maçlar (ARŞİV) - Sayfa 226 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1bf143f52889e8b188ea983559d569f7.jpg

spikersiz linkten izliyordum, Dzeko'nun gol sonrası "Cengoooo" diye bağırması tüylerimi diken diken etti :(

videosu var mı acaba o anın? Umarım biri kaydetmiştir.

Son düzenleme:
Cengiz tam Napoli oyuncusu ya. Mertens,Callejon,İnsigne gibi oyuncularla benzer stilde. Bana göre şu anki formuyla Callejon'dan daha iyi durumda.

günümüzde en az çalımla adam geçmek kadar önemlidir savunma arkası koşuları.. Basit gibi görünebilir ama dünyada çok az kanat oyuncusu yapıyor bunları.

Cengiz bu konuda gerçekten üst düzey. Belki pek golü yok böyle ama çok sık deniyor bunları. Kendisi zaten inanılmaz hızlı veya bileklerine hakim bir oyuncu değil.

Ancak oyun bilgisi bu yaşına göre üst seviyede.

Biliyorum çok yazdım bugün Cengiz ile ilgili ama son bir şey ekleyelim; Cengiz'in en büyük avantajı Türkiye'den yetişme olup, buna rağmen 3-4 büyük camiadan yetişmemesi sayesinde herkes tarafından çok sevilen bir isim olması..

Arda,Nihat,Tugay vs. de iyi temsil etti hepsi bir şekilde büyük camiadan yetişmişti. Yıldıray,Nuri,Hamit vs. gibi oyuncularda gurbetçi olduğu için büyük bir benimseme pek olmadı.

Cengiz böyle giderse tartışmasız en çok sevilen isim olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt