Şampiyonlar Ligi'nde Diğer Maçlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Manutdin umrunda olmaz. 120 deseler o nu da öderler. Antonye 100 cektiler
80-100 dense napoli başkanı satmaz anlamadınız galba bu herif deli yıllarca higuan'i vermedi juve'ye en sonunda serbest kalma bedeli 90m gömdüler

Napoli kulübünün başkanı Aurelio De Laurentiis de, Higuain'in Juve ile anlaşmasının 'ihanet hissi yarattığını' söyledi. De Laurentiis, "Kimileri ihanetten bahsetmenin abartılı olduğunu söylüyor ama ben böyle düşünmüyorum. Çünkü bu tercihte tam bir ihanet ve nankörlük hissi var" dedi.

80-100 dense napoli başkanı satmaz anlamadınız galba bu herif deli yıllarca higuan'i vermedi juve'ye en sonunda serbest kalma bedeli 90m gömdüler

Napoli kulübünün başkanı Aurelio De Laurentiis de, Higuain'in Juve ile anlaşmasının 'ihanet hissi yarattığını' söyledi. De Laurentiis, "Kimileri ihanetten bahsetmenin abartılı olduğunu söylüyor ama ben böyle düşünmüyorum. Çünkü bu tercihte tam bir ihanet ve nankörlük hissi var" dedi.
Italya ici zor evet. Mertens da juve gitmeyip bize geldi. Disariya daha kolay satabilir bence

Osimhen ve Kvara şov devam ediyor. Napoli ligde 15 puan açtı, Avrupadada Çeyrek finali hemen hemen garantiledi. Ben bugüne kadar halen 2017de İnsigne Callejon Mertens Hamsik Jorginholu Napoli diyordum Sarrinin Napolisi ama yok abi bu sene bir başkalar. Kim Min Jae net Big Six yapar sene sonu Epl yolcusu..-2ob99y.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt