Şampiyonlar Ligi'nde Eşleşmeler Belli Oldu! - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi'nde Eşleşmeler Belli Oldu!

İlk maçın almanyada olması hiç hoşuma gitmedi.
Bayern önünde bir hedef olmadığı için ve bjk'yi küçümsediği için istediğimiz gibi bir sonuç almaz.

Gerçek Kaptan NANDO!

Vodafone atmosferi falan diyorlar ya en çokta ona gülüyorum :D lan 2 senede CL de 6 iç saha maçı yaptınız 1G5B almışsınız.Hayır hiç bilmeyen adam da içeride 5G1B falan yaptılar sanacak.Oynadığınız takımlar da belli.Şu iç saha performansıyla 2 maçlı bir eşlemede ancak hava alırsınız

İşte sonunda gerçek bir rakip bu tip maç oynamadan elenmesi kötü olurdu Bjknin,Avrupa Ligindeki şansları daha iyi olabilirdi şimdi Bayern iki maçıda alıp eleyecek muhtemelen.Bayern 2. oluyor Bjk çekiyor PSG 1. oluyor Real çekiyor yaw çok ilginç

80c06320e40ecda643529dddfd1696e7.jpg

lepzigin bjkye iki maçta toplamda 12-13 gol atacakken futbolcularının kazmalıgının ve tecrübesizliklerinin kurbanı oldugu maçlara benzemez bayern maçları.onlar sokar o topları,acıta acıta...sıra sizde bulanıklar #bjaka

Son düzenleme:
Yahu Sinan, sen anlamiyor musun.
Sana Besiktasli diye yapilan takilmalar üzerinden saka yaptim.
Ben bu saka ile birakmak istedim ama sen bu sekilde üsteledigin icin bilet isteyenler hakkinda yazdiklarini ekledim, cünkü insanlara tepeden baktigin icin rahatsiz oldum.
Bileti ilk önce kendin icin istedigin bir önceki mesajimda koydugum görseller de yaziyor zaten.
Yahu sana ayni davet sakasini Hoffenheim - Basaksehir macinda yaptim bu kadar yangin yerine cevirmeyi gectim, cevap bile vermedin.
Simdi ne degisti de bir sakayi buralara getiriyorsun.
Bosuna burada bileti önce kendine isteyip simdi böyle sov yapma.

Biletle birlikte yanında tinerde hediye edeydin kesin giderdi maça

Üst Alt