GSC Haber - Şampiyonlar Ligi'nde Haftanın Golü Kerem Aktürkoğlu'ndan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Şampiyonlar Ligi'nde Haftanın Golü Kerem Aktürkoğlu'ndan

Kerem'in gelen sert pasta topu ıslak zeminde öldürüşü harika. Zaten aslında o kontrolle golü orada atmış oluyor. Sırf o yüzden diğer gollerden bana göre çok daha zor. Anketi göçertmesek bile bu golü atmak bence daha zor o yüzden 1. olmasına sevindim.

Brunoyu gectim de rodrygonun golu ile kereminki kıyaslanamaz. Kereminki tokatlayarak ispanyaya gönderir

Puhaha yine anketi göçertmişiz. Ben de vermiştim Kerem'e ama Bruno Fernandes'in golü daha güzeldi
O gol daha estetik duruyor doğru yalnız bizim goldeki Ziyech'in pası da inanılmaz, o sert gelen topu düzeltme, şut çekme zamanlaması, sağ kanattan atılmasına rağmen sağdan verilen bombeyle kalecinin kapattığı köşe olmasına rağmen çaresiz bırakılması ve golün kendisi de inanılmaz. Bütün halde bakınca sanki bir tık daha önde gibi.

Tartışmasız Kerem’in golü.
Gol kadar Ziyech’in gol pası ve Kerem’in sağ ayağının dışı ile topu önüne alıp aynı ayak ile köşeye şimşek gibi çıkarttığı şutta güzel.Üstelik tüm bu olaylar saliseler içinde oluyor.
Diğer golleri beğenen arkadaşların bir göz uzmanına gidip muayene olmaları şart.

Tabi ki oyumuzu verdik. En güzel gol zaten Kerem inkiydi... Yerimizden zıplatan bas bas bağırmamıza sebep olan gol...

brunonun golü güzel diyen neye göre diyor boş bırakmışlar adamı Kerem gelen topu düzeltip vuruyor daha zor

Üst Alt