GSC Haber - Şampiyonlar Ligi'nde Rakip Ceza Sahasında Oynama Rekoru Galatasaray'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Şampiyonlar Ligi'nde Rakip Ceza Sahasında Oynama Rekoru Galatasaray'da

1702466447002.png

Şampiyonlar Ligi'nde en fazla rakip ceza sahasına giren takımlar;

🥇 Galatasaray - 36.3
🥈 Manchester City - 33.2
🥉 Barcelona - 32.8
🏅 Feyenoord / PSG - 32
🏅 Bayern Munich / Napoli - 31.3

Whoscored.com

97-98 2001-2002 cl yaşadığımız şanssızlıklar geliyor aklıma 1996-2000 arası cl maçlarında iyi oynayıp gruptan çıkamadık sonunda uefa ve super kupa geldi, o dönem sosyal medya olsa demekki neler derlerdi eski insanlar daha sabırlıydı, her zaman derim çok taraftar yerine bilinçli az taraftar olsa GS 2. uefa kupasını çoktan almıştı

Bu tür İstatistiklerin hic bir anlami olmuyor sonucu getiremiyorsak. Bu kadar ceza sahasina oynayip da neden gol veya goller atamiyoruz onun bir cözümünü bulamiyorsak bosuna giriyoruz o vakit durmadan ceza sahasina

Netice getirmedi maalesef bu istatistik. Hücum açısından iştahlı ama son paslar/vuruşlar konusunda vasat olunduğunu gösteriyor.

Gole çeviremeyince sonuca varamayınca böyle istatistiklerin bir yerden sonra değeri kalmıyor maalesef.

Mesela kimse 1 ay sonra GS şöyle istatistiklere ulaşmış böyle yapmış şöyle yapmış diye umursamaz.

%70 topla oynadım, 1500 pas yaptım, 40 kere ceza sahasına girdim 56 tane orta kestim. Eeee maçı kazandın? Yok maalesef 1-0 kaybettim :crushed:

Boş işler. Skora çeviremedikten sonra bir anlamı yok.

Üst Alt