Şampiyonlar Ligi'nde Son 16 Kuraları Çekildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi'nde Son 16 Kuraları Çekildi

City ağırdan alıyor biraz bu sene. Arsenal öyle değil. Galiba Lens’e 5 attılar birkaç hafta onca. Bir de diğer tehlikeli takim birçoğunun farketmedigi Atletico Madrid. Galiba bir maçta 6 attılar. Arsenal ya da Atletico gelsin Kopenhag’a.

Kim derdi Manu ve Galatasaray'ın olduğu gruptan Kopenhagen çıkacak.
Adamların bir taktiği var ve buna sadık oynuyorlar.
Disiplin ve takım için ekstra efor sarf etmek her birinin ana düşüncesi.
Bize bakıyorum orta sahayı geçen orta yapıyor bir tane kafaya çıkan adam yok.
Biz den bir şey olmaz, hatta geçen sezonun takımı, bu sezondan daha planlı oynuyordu.

Okan hocam sağ olsun Kopenhag'ı görmek üzdü cidden.Hocam bir 100 milyon euro harcatıp bir de daha fazla köy takımı çekerse ileri de çıkacak gruplardan.Gerçi formatın da son senesiydi bu sene.

Seneye format değişiyor malum. 36 takım ilk 8 direkt çıkacak, sonraki 16 playoff oynayacak. Olay artık tamamen averaj hesabına dönüyor.Tamam her takım 8 maç yapacak yine ama bu 8 maçın fikstürünü nasıl belirleyecekler belli mi? FM'de böyle bir şey olmuyor. Galatasarayı yönetirken üst üste Real City ve Bayern ile oynamıştım.Eğer böyle rastgele bir dağılım olacaksa gitmemek lazım.

Seneye format değişiyor malum. 36 takım ilk 8 direkt çıkacak, sonraki 16 playoff oynayacak. Olay artık tamamen averaj hesabına dönüyor.Tamam her takım 8 maç yapacak yine ama bu 8 maçın fikstürünü nasıl belirleyecekler belli mi? FM'de böyle bir şey olmuyor. Galatasarayı yönetirken üst üste Real City ve Bayern ile oynamıştım.Eğer böyle rastgele bir dağılım olacaksa gitmemek lazım.
Fikstürü bilmiyorum da her torbadan 2şer takım gelecek işte 1i deplasman 1i ev olacak şekilde ayrılacak.

Alt turnuvaya gidiş olmaması kötü ama tabii.

Kopenhag'a Arsenal veya Real gelsin

*Aynı gruptan çıkanlar ve aynı ülke takımları birbiriyle eşleşemez
Ekli dosyayı görüntüle 228448
bunkadar iyi gittikten sonra elenince üzüldük falan ama olayın sıcaklığı geçince eylül ayında olduğum noktaya geri geldiğimi görüyorum. kura listesinde sociedad dışında herkes bizi elerdi. hatta sociedad'ı da eler miydik belirsiz. gruptan çıkmak her zaman güzel ama psv falan elenip evine gelecekler. ama biz uefada iyi oynadıktan sonra liverpool bize denk gelmediği sürece ilerleyebiliriz. en azından bu hayali inanarak kurabiliriz. maddi bir kayıp var ve buna üzülmeyi anlıyorum. ancak mantık penceresinden bakınca kazanabileceğimiz bir kupa var önümüzde. en azından yarı final görüp özgüven tazeleyebiliriz. o nedenle şampiyonlar liginde devam etmemek hayırlısıydı belki de. akşam kopehag city'i çekince burada sevinç çığlıkları duyulacak. derin bir oh çekilecek.

Üst Alt