Şampiyonlar Ligi'nde Son 16 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi'nde Son 16 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu

1667820228758.png

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde son 16 turu eşleşmeleri belli oldu.

📍 Leipzig-Manchester City
📍 Club Brugge-Benfica
📍 Liverpool-Real Madrid
📍 Milan-Tottenham
📍 Eintracht Frankfurt-Napoli
📍 Borussia Dortmund-Chelsea
📍 Inter-Porto
📍 PSG-Bayern Münih

> ilk maçlar 14-15 ve 21-22 Şubat 2023, rövanşları ise 7-8 ve 14-15 Mart 2023 tarihlerinde yapılacak.

Bayern muhtemel 8 rakipten 4 tanesi ile eslesemiyor bile, 3 tanesi Alman takimi bir tanesi de grupta karsilastiklari Inter oldugu icin. Muhtemel rakipleri: Brügge, PSG, Liverpool ve Milan. PSG'yi cekerlerse erken final kivaminda bir eslesme olur.

Birinci torbadaki bütün takimlar herhalde Brügge veya Frankfurt ile eslesmek icin can atiyordur simdi.

Bu arada benim yaptigim kura cekiminde PSG-Bayern cikti direkt :asd:

draw-20221103140050913.png

Bayern-Brugge
Napoli-Frankfurt
Real-Dortmund
City-Leipzig
Porto-Paris
Tottenham-Inter
Chelsea-Milan
Benfica-Liverpool

CL -Napoli
AL-Sevilla
Konferans-Villareal

Başakşehir'i de şaka olarak yazmıyorum, bir sürpriz yapabilir ama kuraya bağlı.

Ben bu sene sürprizler bekliyorum sonda. Tutması imkansız bir şey gibi ama yine de yazalım dedik. 😂

Bayern muhtemel 8 rakipten 4 tanesi ile eslesemiyor bile, 3 tanesi Alman takimi bir tanesi de grupta karsilastiklari Inter oldugu icin. Muhtemel rakipleri: Brügge, PSG, Liverpool ve Milan. PSG'yi cekerlerse erken final kivaminda bir eslesme olur.

Birinci torbadaki bütün takimlar herhalde Brügge veya Frankfurt ile eslesmek icin can atiyordur simdi.

Bu arada benim yaptigim kura cekiminde PSG-Bayern cikti direkt :asd:

Ekli dosyayı görüntüle 181690
Futbol gurmeleri bilir buna yakın bir kura olur

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt