Şampiyonlar Ligi'nin Yeni Yayıncısı Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi'nin Yeni Yayıncısı Belli Oldu

Alanı bilmem ne yapsınlar ! Kaçak izlerim arkadaş Acun'a 1 tl kazandırmam, isterse takım finale çıksın, tv kanallarını bile en sonlara attım zapping yaparken uğramayım diye.

Pardon abi. Sakayla karisik yazdim. Kötü bir emel yoktu. Uygun değilse editleyin tabi. Yoksa silerim.

Ama Acunun boyle bir organizasyon yayin haklarini alabilmesi adamdaki kaynağı tekrar goz onune seriyor. Buna biri dur demeli. Hele ki bu kaynagi bir futbol takimina aktarabilme potansiyeline sahip biri ise.
Medyada her taraf zengin Fenerli is adamlariyla dolu maalesef. Yapacak bir sey yok gibi.

ŞAmpiyonlar ligi neyse de Ligi umarım Exxen almaz. Alırsa da Galatasaray havuzdan çekilsin. Herhangi kanala versin daha iyi.

Yahu bizim Türk milleti çok garip. Herifler survivor diye bir şey izliyor. Eşimde izliyordu.Sayemde artık izlemiyor. Ordan hatırımda kaldı. Bu oynadıkları oyunları biz ilk okulda oynuyorduk. Herif çıksa bilye oynatsa bunu izleyecek kitle var. İyi kitle nasıl kitlersen kitle. Biride demiyor ki spikerlikten dolar milyarderliğine nasıl geldi bu adam diye. Yazık bu millete ki bunu başımıza bela ettiler.

Yahu bizim Türk milleti çok garip. Herifler survivor diye bir şey izliyor. Eşimde izliyordu.Sayemde artık izlemiyor. Ordan hatırımda kaldı. Bu oynadıkları oyunları biz ilk okulda oynuyorduk. Herif çıksa bilye oynatsa bunu izleyecek kitle var. İyi kitle nasıl kitlersen kitle. Biride demiyor ki spikerlikten dolar milyarderliğine nasıl geldi bu adam diye. Yazık bu millete ki bunu başımıza bela ettiler.
Dün bi video gördüm adamlar ailecek survivor yarışmacısına ağlıyor ne diyeceksin ki

böyle hassas konularda şaka yapmaktan kaçınmak gerekiyor.

eğer gruplara kalirsak bu acun şampiyonlar liginde 6+6 toplamda en 12 maç yayin hakkini cebine koyacak.

eğer psvye turu verirsek acunun suratinin alacağı mosmor ifadeyi bir düsünsenize?

Üst Alt