Şampiyonluğa Özel Tişört ve Atkılar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluğa Özel Tişört ve Atkılar

Merhaba sevgili dostlar,
hepimize Sampiyonluk kutlu olsun. Dün Sivastan Sabiha Gökcen Havalimanina uctum. Orada birkac saat bekledikten sonra Almanyaya ucacaktim. Sampiyonlugun icimde coskusu var elbette ve zamani degerlendirmek istedim. Bagdat caddesindeki gsstore´a gittim binbir zahmetle. Kadiköy tarafinden geldigim icin karsima bostanci tarafinden gsstore posetli insanlar geliyordu. neyse buldum dükkani girdim iceri. özellikle üzerinde 21 yazan tshirti almak istiyordum birde 6 yasindaki kizima birsey alirim diyordum. Dükkanda sag tarafta maksimum 15-20 parcalik bir nike kösesi vardi. Geri kalani gercekten kötü kalitede olan gsstore ürünleri. 21li tshirt ve kirmizi takimin resmi olan tshirt yoktu bile. hepsi eski maller. hicbirsey almdana ciktim. Gercekten para harcamaya hazirdim ama kendimi enayi yerinede koyduramazdim. en sonunda üzgün üzgün ucaga giderken allahtan dis hatlar gidisteki gstore a gittim ve 50 tlye 21li tshirti aldim (maalesef sadece medium kalmisti ve kilo almamam lazim :)) kizimada 6-8 yas arasi (güya yeni sezon dedi eleman) nike siyah ve mor formayi aldim 150 tlye. Bunada sükür.
Dün gercekten bu kulübün elindeki imkanlari kullanamadigina üzülerek ülkeyi terkettim.
herkese saygilar

Arkadaşlar bugün bu Antrenman formasını alırken aklıma bir şey takıldı, ilk önce 18 19 forma ile arada kalınca bunu seçtim, üzerimde daha iyi durdu diye, ama sizce forma ile neredeyse aynı fiyatta olması abartı değil mi? Bu Antrenman ürünleri hep biraz daha ucuz olur diye bilirdim. 855668-868_229_1_medium.jpeg

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arkadaşlar bugün bu Antrenman formasını alırken aklıma bir şey takıldı, ilk önce 18 19 forma ile arada kalınca bunu seçtim, üzerimde daha iyi durdu diye, ama sizce forma ile neredeyse aynı fiyatta olması abartı değil mi? Bu Antrenman ürünleri hep biraz daha ucuz olur diye bilirdim. Ekli dosyayı görüntüle 24585

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Gereksiz pahalı.
Ama ben geçen sezon uzun kollu antrenman üstünü aldım çok memnun kaldım...

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt