Şampiyonluk Adaylarının Kalan Maçları


DXBXJ2HW0AAzKXmFenerin fikstür kek.

Keza lige asılacak bir Beşiktaş.

Fikstüre göre Fener 6 puan farkla şampiyon olur gibi.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Şu fikstüre göre şampiyonluk şansının en düşük olduğu takım Galatasaray


Fener deplasmanında mucize bir 3 puan arayacağız.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Fenerin malatya kayseri sivas kasımpaşa maçları zor
Elini kolunu sallayarak 3 puan mı alacak buralardan?

Biz kadıköy'den yenilmeden dönersek yüzde 90 şampiyon oluruz

TapaTalK
 
Kilit nokta direkt rakiplere yenilmemek. Hepsini yenmek zaten şampiyon yapar. Başakşehir'i yenip fener ve bjk ile berabere kalsak da örneğin bizi bozmaz.
 
Beş tane zor maçımız var,diğer maçları kayıpsız geçme olasılığımız yüksek.Gençler,Fener,Beşiktaş,Başahşehir,Trabzon.Bu maçlarda hiç yenilmeden en az üç galibiyet almalıyız.Fener ve Beşiktaş'a kaybetmeyip diğer üçünü kazanmamız olası duruyor zorluk derecesi açısından.Gençler maçı baya kritik.Fener'e yenilmeyip,Trabzon ve Gençlere puan kaybetmezsek önümüz açılır.
 
Kalan maçlara bakıp puan hesabı yapmak için erken. Kimse hem Sivas hem Kasımpaşa deplasmanına 0 yazmazdı muhtemelen ama 0 çektik. Aynı şekilde evinde Gençlerbirliği'ni yenemeyen fb'nin deplasmanda kimsenin yenemediği Başakşehir'i yenmesini de kimse beklemezdi. Bjk'nin her deplasmanda puan kaybı yapacağı tahmin edilemezdi. Bu yüzden daha 11 hafta önceden de şu 3 olur şu 1 olur demek gereksiz bana göre..
 
Tahminim maksimum 27 puan alırız. Fb, Bjk ve Başakşehir maçlarında yenilmemeye bakmak lazım. 1 galibiyet 2 beraberlik bile avantaj bizim için. Trabzon ve Gençlerbirliği maçlarından birinde de puan kaybederiz gibi.
 
Bizi şampiyon yapacaksa Beşiktaş yapacak.

Trabzonspor (D)-Beraberlik/Yenilgi
Başakşehir (D)-Galibiyet

Fenerbahçe'de

Kayseri (D)
Malatya(D)
Sivas (D)
Kasımpaşa (D)

şu maçlarda 3 veya 4 puan bile kaybetse iyidir.

6 puan kredi sağlar bize bu durum.

Trabzon-Başakşehir-Beşiktaş'dan 9 puan almamız gerekiyor zaten.
 
Ligin son dönemecine girdik, artık beklenmeyen puan kayıpları az olacaktır bından sonra. Kalan maçlara bakarsak en avantajlı takım kesinlikle fb. Karabükü saymazsak 4 deplasmanı var, herkesin 5 deplasmanı var. İçerde biz ve başakşehir zor maçlar oynayacak. Tabiki futbolda herşey olabilir ama fbnin kötü futboluna rağmen, çirkef yapısı nedeniyle iç sahada puan kaybı yapması çok zor artık. Bizim şampiyonluk yolumuz kadıköyden yenilmemeye bağlı bence.
Beklenen sonuçlar çıkarsa
Gs 73
Fb 73
Bjk 71
Başsk 69
Tarzı birşey olabilir.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
 
Üst Alt