Şampiyonluk İhtimalimizi Yüzde Kaç Olarak Görüyorsunuz? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk İhtimalimizi Yüzde Kaç Olarak Görüyorsunuz?

%

• 0

• 1-10

• 10-20

• 20-30

• 30-40

• 40-50

• 50-60

• 60-70

• 70-80

• 80-90

• 90-99

• 100

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Şu anki şartlarda %20

- 2-3 Nokta Transfer yapılırsa +%20
- Hoca oyuncu tercihleri ve değişikliklerinde Selçuk/Eren/Sinan/Belhanda gibi aşırı ısrar etmez ve takım savunmasını da biraz toparlarsa. +%20
- Devre arası iyi hazırlık yapılır ve son 2-3 maçta olduğu gibi kondisyon problemini tamamen düzeltirsek +%30

Devre arasını doğru değerlendirmemiz halinde ise %90

Suan topaldigimiz puan 29, ikinci yarida en az 37puan toplamamiz lazim. Artik puan kaybi luksude bitti. Basaksehir artik kolay kolay puan kaybetmez bence.

17 macta 11 galibiyet, 5 beraberlik ve tek yenilgi ile bitirebilirmiyiz? 17 macta 22 Gol yedik, son 9macta 2 galibiyetmi aldik?

Ne derece dogru isler yaptigimiza bagli. Tff, mhk gibi kurumlarin alcakca tutumlari da etkili oluyor tabi. Sezon basinda gerekli transferler ve takimi hazirlayacak kondisyonerler olsaydi simdi sampi idik zaten. Ikinci yari 13 civari galibiyete ihtiyacimiz olacak. galibiyet serileri yapmaliyiz. Ilk yariya göre ciddi degisimler olmali ki bunu basaralim. Bu noktada yönetim ve teknik ekibe güvenim yok.

Tek umudum rakiplerimizin de dandik olmasi. Bizi ancak rakiplerimizin dandikligi sampiyon yapar.

Operasyon VAR sistemiyle mumkun degil , bizim yangin yaptigimiz seylerin cogu kendi gucsuzlugumuzun cirpinmasiydi

Gercekten fahis olan hata sayisi 1-2 dir sonuca etki acisindan (kazandigimiz maclardakileri degerlendirmeye katmiyorum bu hesapta)

Konya macindaki pozisyon 2 puana mal oldu
Akhisar macindaki kirmizi 1 kupaya mal oldu

Fb macinda bir sey yok

Bjk macinda tek hatali karar penaltinin iptali ama onda da iptal sebebi hatali ise de once garry nin faulu var

Bir de rize macinda linnes e yapilan sarj penalti olarak degerlendirilmeliydi

Lehimize ise , antalya macinda muslera aleyhine son dk penalti verilebilirdi

Fahis denecek hatalar sadece bunlar

Tabi bu benim sahsi degerlendirmem , farkli dusunenler olabilir . Fb maci arkasindan luzumsuz yangin yapmasak , o macta da ciddi olsak 6 puan fazlamiz vardi

Üst Alt