Şampiyonluk Şansımız Bitmiştir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Şansımız Bitmiştir

2017'nin gerçeği.
İçerde Beşiktaş'a da yenilir bu takım. 2. bile olamaz.

Dursun, Levent, Riekerink ve sucukçu tayfanın annelerine selam eder, kendilerini doğurdukları için teessüflerimi sunarım.

Lol

Renkdas 2-3 ay önce bitmişti zaten son dönem hastanın bir umut döner de triathlon şampiyonu olur mu acaba gibi bir hayalden ibaretti olan biten

sent by note 7 #fireinthehole

Hiçbir kilit maçı alama,buna rağmen rakipler sana ikram oğlu ikram yapsın sen onu da tep 1 puan bile alama.Şampiyonluk gitti bari yönetim ve Riekerink defolup gitse bu saatten sonra tek teselli o olur.

takim stoper, orta saha, sag bek, santrafor diye bagiriyor.

her kesilen orta gol oluyor. sen gidiyorsun bir bucuk metre boyunda yetersiz yerli stoper aliyorsun adam oynayamiyor.

gidiyorsun takimin en iyi bolgesi olan sol kanata adam aliyorsun.

sonra yok 65 milyonmus kiviriyorsun.

defolun gidin hepiniz. pislikler.

Yemin ediyorum şu hoca gidince uçucaz kaçıcaz kafasını anlamıyorum ne yiyip içiyorsunuz yönetim değişmeli gelen yeni yönetim hocası ile gelecek zaten. Riekerink gidince bu kafa bile vuramayan acizler kafa topuna mı çıkacak sanki 10 metreye boş adama pas atamayan adamlar top oynuyor lan takımımızda şaka gibi, gerçekten küçülmeye gidelim ya bu oyuncuların hiç biri bu paraları hak etmiyor.

bitmedi çünkü hiç başlamadı :D ben vodafone arena bjk maçından sonra bitirdim ne td den bir mok olur ne de takımdan yönetimi söylemeye gerek yok baştan sona skandal zaten

Üst Alt