Şampiyonluk Yarışında Kalan Maçlar - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kayseri 1-1 başak
başak 1-1 konya
bjk 2-1 başak

Bursa 0-2 Cimbom
Cimbom 3-0 Malatya
Fener 1-1 Cimbom

ancak bu senaryo şansımızı daim ettirir ki why not

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gecenki sampiyonluk hesaplama konusunda ben de Besiktas alir diye hesaplamistim ama yavas yavas o macin yas olduguna dair kuskularim var.

Senol'un Milli Takima gitmesi iyi olmadi, o maci ciddiye almazlarsa Basak kazanabilir orada.

Gecenki sampiyonluk hesaplama konusunda ben de Besiktas alir diye hesaplamistim ama yavas yavas o macin yas olduguna dair kuskularim var.

Senol'un Milli Takima gitmesi iyi olmadi, o maci ciddiye almazlarsa Basak kazanabilir orada.

kral o maçta oynarsa stopersiz başağa zor anlar yaratacaktır çok formda

tabi bjknin kale ve defans ölü ama bakalım yine de

bi de başağı ilk kez vodafonda yenmek şsterler sanırım

GSC App

Walla turkiyede kimse yazmiyor ama dis basin herseyin farkinda. Norvecin en buyuk gazetesine baktim bugun, aynen soyle yaziyor tecavus iddialari ve RTE destegi ile baslik var. Haberde irkcilik ile tecavuzle adi gecen futbolcularin oldugu Basaksehir sampiyonuga gidiyor. Turkiye super liginde en az seyircisi olan ve gezi olaylardan sonra kurulan takim ilk sampiyonluguna cok yakin.

Biz burda nah sampiyon oluruz diyoruz, ama kimse dinlemek istemiyor. Turkiyedeki butun medya organi satilik, biri cikipda yazmiyor. Basaksehir bu sezon sampiyon olursa, olacak ve ondan sonra ligi alip goturur yillarca. Zaten 3buyukler ekonomik olarak cok kotu durumda.

Avrupa bile basaksehirin nasil sampiyon yapildigini yaziyor, ustune basa basa irkci ve tecavuzle cankalanan futbolcularla hemde. Bizde ise kimse konusamiyor malesef.

Kaynak: Erdoğans forhatte favorittlag splitter Tyrkia og forener erkerivalene

Walla turkiyede kimse yazmiyor ama dis basin herseyin farkinda. Norvecin en buyuk gazetesine baktim bugun, aynen soyle yaziyor tecavus iddialari ve RTE destegi ile baslik var. Haberde irkcilik ile tecavuzle adi gecen futbolcularin oldugu Basaksehir sampiyonuga gidiyor. Turkiye super liginde en az seyircisi olan ve gezi olaylardan sonra kurulan takim ilk sampiyonluguna cok yakin.

Biz burda nah sampiyon oluruz diyoruz, ama kimse dinlemek istemiyor. Turkiyedeki butun medya organi satilik, biri cikipda yazmiyor. Basaksehir bu sezon sampiyon olursa, olacak ve ondan sonra ligi alip goturur yillarca. Zaten 3buyukler ekonomik olarak cok kotu durumda.

Avrupa bile basaksehirin nasil sampiyon yapildigini yaziyor, ustune basa basa irkci ve tecavuzle cankalanan futbolcularla hemde. Bizde ise kimse konusamiyor malesef.

Kaynak: Erdoğans forhatte favorittlag splitter Tyrkia og forener erkerivalene
Bunu yazacak gazete ertesi gün Türkiye'de yok olur. Bu haberi yazan muhabir ve izin veren müdürü sivride bulurlar aileri ile birlikte.

Bunu yazacak gazete ertesi gün Türkiye'de yok olur. Bu haberi yazan muhabir ve izin veren müdürü sivride bulurlar aileri ile birlikte.

Aynen malesef oyle oluyor, birde agizlarinda hep demokrati ve din dusmuyor.

Walla bu ulkede 2 tanri var biri bizi yaratan Tanri ve biride bunlarin yarattigi tanri. Bizim millet boyle salak salak OY verirse bunlara bunlarda yarin kendini tanrinin oglu diye milleti kandirirlar.

Futbol diye birsey kalmadi ulkede, basaksehir icin gelecek sezon icin ezeli bir rakipte kurup onuda sampiyon ederler. Kendileri nasil isterse oyle gider, boyle giderse Galatasaray falan kalmaz net diyorum. Basaksehir Vs Kasimpasa izleriz.

Normal sartlarda sampiyon olurduk.
Futbolculara, hocaya ve yonetimi elestirmek bu saatten sonra sacmalik bence. Devlet ile sampiyonluk cekismesi yasiyoruz, tabiki kaybetmekten baska caremiz yok. Olduda biz sampiyon olduk, klubu amoter ligine yollarlar. Adamlarin gozu donmus, futbolu bile istedikleri gibi yonetecekler.

Bu sezon Turk futbolun en kara ve pislikle dolu sezondur. Sadece bu sezon firat aydinusun yaptiklari ile bir kitap yazilir.

Besiktasa da basaga da yenilmeyecegiz

D1Zm_2dX0AAhkWf

Başakşehir:

Kayseri (D) 1
Konya 1
Beşiktaş (D) 1
Rize 3
Göztepe 1
Sivas (D) 0
Ankaragücü 3
Galatasaray (D) 0
Alanya 3

70 puan

Galatasaray:

Bursa (D) 3
Malatya 3
Fenerbahçe (D) 1
Kayseri 3
Konya (D) 3
Beşiktaş 3
Rize (D) 1
Başakşehir 3
Sivas (D) 1

70 Puan

tahminim gs-başak maçına, başak 67 puanda, gs 66 puanda çıkacak.
o maçı alıp son haftaya 69-67 önde girecez ve aynı geçen sene göztepe’deki gibi, bu sene sivas’ta bir beraberlik dahi bize yetiyor olacak (göztepe’yi 1-0 gomis penaltısıyla yenmiştik)

Üst Alt