Samsung Galaxy S8 Ortaya Çıktı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samsung Galaxy S8 Ortaya Çıktı!

galaxy-s8-yeni.jpeg

Hiç bir özelliği yok, Samsung ekran büyütüp RAM miktarı artırmaktan başka yenilik sunmayan bir firma.

Android zaten aşırı sorunlu bir işletim sistemi.

Bir de bu telefon 3800-4000TL civarı giriş yapacak, kısaca çöp.

Alanlara Allah sabır versin. Zaten Samsung alanların çoğu tezgahtar oluyor. Maaşlarının 3-4 katı kredi çekip alıyorlar.

Tezgahtarlık da yapsanız iphone 7 ile yapın fiyatları aynı olacak ne de olsa. Hatta samsung 8 daha pahalı bi tezgahtar cihazı olacak.

Beyler şu makina nasıl işe yarar mı fiyat hatası var sitede baya ucuz.
1115013.jpg

15,6" LENOVO Ideapad 500-15ACZ
Processeur : AMD A10 8700P.
Mémoire Ram : 4 Go.
Harddisk : 1 To+32 go SSD(hızlı Windows başlangıcı için)
Ekran Kartı : AMD Radeon R5 M330 1G.
Çözünürlük : 1920 x 1080 Full HD

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Windows işletim sistemli bir cihaz alacağına intihar et daha faydalı olur.

Microsoft yalancı bir firmadır, Lumia satarken 3 sene önce Instagram gelecek diyordu hala 2017 yılında beta sürümü var. Swarm sorunlu, whatsapp sorunlu snapchat yok, diğer meşhur hiç bir uygulama yok.

Microsoft pişmanlıktır. Nokia pişmanlıktır.

Tablet veya laptop alma yani böyle uyduruk bir işletim sistemli.

Samsung pişmanlıktır, tablet almıştım geçen ay, en son modelini, tam 1500 TL verdim, bir gün katlanamadım performans olarak berbattı, hemen geri iade ettim, gidip iPad aldım, hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri olmuştur

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Windows işletim sistemli bir cihaz alacağına intihar et daha faydalı olur.

Microsoft yalancı bir firmadır, Lumia satarken 3 sene önce Instagram gelecek diyordu hala 2017 yılında beta sürümü var. Swarm sorunlu, whatsapp sorunlu snapchat yok, diğer meşhur hiç bir uygulama yok.

Microsoft pişmanlıktır. Nokia pişmanlıktır.

Tablet veya laptop alma yani böyle uyduruk bir işletim sistemli.

225€ e aldım 350€ ya sattım Amd ye yaklaşmam artık İntel in yanına yaklaşamaz.

Windows a gelirsek onu hiç sorma bir lumia 950 aldım allah belasını versin telefonda snapchat instagram olmaz mı. Geri ne hallerle sattım da kurtuldum.

Bürotik kullanım için bir Laptop arıyorum en fazla 15inch ssd takacam içine alır almaz hızlı boot için. Öyle oyun filan olmayacak sadece hızlı açılsın hızlı kullanım olsun yeter. İntel de o kadar çok Processeur varki kayboluyor insan.

Vallah ben simdiye kadar hep memnun kaldim Samsung telefonlarindan.

S1, S2, S4 Mini kullandim simdi de Galaxy A5 kullaniyorum. Ha ben zaten bu yeni cikan telefonlardan hayatta almam, prensibime karsi bir telefona bu kadar para ödemek.

High class telefonlara ihtiyacim da yok bu yüzden bana middle class telefon yetiyor da artiyor bile.

225€ e aldım 350€ ya sattım Amd ye yaklaşmam artık İntel in yanına yaklaşamaz.

Windows a gelirsek onu hiç sorma bir lumia 950 aldım allah belasını versin telefonda snapchat instagram olmaz mı. Geri ne hallerle sattım da kurtuldum.

Bürotik kullanım için bir Laptop arıyorum en fazla 15inch ssd takacam içine alır almaz hızlı boot için. Öyle oyun filan olmayacak sadece hızlı açılsın hızlı kullanım olsun yeter. İntel de o kadar çok Processeur varki kayboluyor insan.

Xiaomi Air 13 Laptop-869.89 and Online Shopping | GearBest.com Mobile

Laptop gibi laptop

Adamlar piyasanin en guzel telefonlarini yapiyor. Son zamanlarda bir de Huawei cikti guzel telefonlari ile, gerisi cop bana gore.

Belki LG G6 ile surpriz yapabilir.

G6:
882b00e7ad9aa058a68526b6667fa375.jpg

Üst Alt