Samsung ve Xiaomi'den Şarj Cihazsız iPhone 12 Ailesine Gönderme - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samsung ve Xiaomi'den Şarj Cihazsız iPhone 12 Ailesine Gönderme

Buna gerek yok ki
Ben olsam sabah aksam o cirkin notch ile dalgami gecerdim
Yillardir o cirkin displayi millete cakiyorlar
Ona ragmen kredi cekip aliyor millet bu telefonu
Dünyanin en cirkin telefonu bile olsa sirf üstünde ayfon yaziyor diye alirlar

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Yakın zamanda kablosuz şarj makinesi üreteceklerini biliyoruz. Maksat ona milleti hazırlamak. Çevrecilik vs. hikaye. Eğer gerçekten çevreyi düşünüyorlarsa "ben kutuya şarj cihazını koymuyorum. İsteyen olursa yanında ücretsiz verebiliriz" desinler!

Yakın zamanda kablosuz şarj makinesi üreteceklerini biliyoruz. Maksat ona milleti hazırlamak. Çevrecilik vs. hikaye. Eğer gerçekten çevreyi düşünüyorlarsa "ben kutuya şarj cihazını koymuyorum. İsteyen olursa yanında ücretsiz verebiliriz" desinler!

Daha çok, varsa bir daha alma gibi düşünmüş olabilirler.

Benim düşüncem şarj almaya gittiğinde sana induktiv yani kablosuz şarj aleti satmaya çalışacaklar.
Yanına kılıf koyacaklar üzerine filmi çekecekler ve sana bu 200 Euroya patlayacak.

Bir nevi upsell yapacaklar.

Gscimbom mobil

olm tamam adaptör koymayın da kablo bari koyun 1 aya pert oluyor lightning kabloları ..

Arkadaşlar iPhone 12'nin kutu içeriğinde lightning kablo mevcut zaten.
Adapter yok.
Steve Jobs'un düşünce tarzına gelirsek; "Adapter olmadan da telefonunuzu şarj edebilir, verileri aktarabilirsiniz." :)

Üstteki arkadaşın dediği de doğru. iPhone 12 edinen insanların yüzde 99'unun evinde mutlaka başka Apple ürünleri mevcuttur. Ayrıca kablosuz şarj yaygınlaşıyor.
Diğer firmaların da yakın zamanda bu minvalde hareket edeceğini tahmin ediyorum.
3.5 mm jack girişlerini kaldırdıkları gün gelsin aklınıza. :)

Ulkesinden ulkesine degisecek bir yorum gerektiren konu.
Kiminin yillik asgari ucreti iken ,kiminin aylik

Haliyle memelkette baya tuhaf bir durum olarak karsilaniyor.
Kutudan niye hizli sarj cikmamasi tartisilmaliydi zamaninda

Galaxy Z Fold 2 Katlanabilir teli 20.000 TL iken I PHONE 12 23.000 TL olması da ayrı ilginç geldi bana; teknoloji olarak geri kaldılar fiyat olarak kapatmaya çalışıyorlar...

Birkaç sene içinde bugün dalga geçen firmalarında bu hamleleri yapacağını biliyoruz. Çoğu marka orta segmentte bile kutu içeriğinden kulaklığı çıkarttı. İyice yoldan çıktılar para için, tüketiciyi, son kullanıcıyı çok fazla dert eden yok.

Kral hareket yapmislar. Tam dalga gecilmesi gereken bir sirket Apple.

USB yerine Thunderbolt denen şeyi koymaya çalışan firma bunlar,şaşırmamak lazım.

Birkaç sene içinde bugün dalga geçen firmalarında bu hamleleri yapacağını biliyoruz. Çoğu marka orta segmentte bile kutu içeriğinden kulaklığı çıkarttı. İyice yoldan çıktılar para için, tüketiciyi, son kullanıcıyı çok fazla dert eden yok.

Bu aptallığı 'sadeleştiriyoruz' adı altında yapmaları tam aptal yerine koymak oluyor insanı

Iphone kullanmak nasip olmaz insallah. Sonuna kadar Android.

Amerika tarafindan yeterince soyuluyoruz zaten. Daha fazlasina gerek yok.

Sen onu cikariyorlar, bunu cikariyorlar demene ragmen hala gidip bu firmalarin telefonlarini alirsan yakinda telefon yerine bos kutuyu bile satarlar.

Üst Alt