GSC Haber - Samsunspor, Galatasaray'dan Taylan Antalyalı'yı 1 Yıllığına Kiraladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Samsunspor, Galatasaray'dan Taylan Antalyalı'yı 1 Yıllığına Kiraladı

Bunların başındaki Ali Koç sevdalısı Cimbom düşmanı puşta bir de topçu verdik öyle mi

Mayası bozuk herifin ettiği laflara bak

Yüksel Yıldırım olarak hayatta işimde çok para kaybettiğim günler oldu. Şu an başardığımız şeyleri yaparken ben de çok olumsuzluklar yaşadım. Başarısız olursak bu beni daha da hırslandırır. Bugün Fenerbahçe’nin hatası da o, iyi bir takım kurduklarını zannettiler ama sonra herkes hakemden şikayet eder hale geldi. Bundan büyük zarar görenler oldu en çok zarar görenlerden biri de Fenerbahçe. Ali Koç çok düzgün bir başkan, temiz bir iş adamı ama futbol maalesef göründüğü gibi temiz ve kolay değil. Ali Koç gibi, benim gibi birkaç başkan bir araya gelirse, futbolda temiz eller operasyonu başlarsa önümüzdeki 3-5 yılda Türk futbolunda büyük bir sıçrama olabilir. İtalya, İspanya’da futbol temizlendi, İtalya Ligi 850 milyon Euro gibi ciddi bir paraya yayın anlaşması yaptı.

Yavşak kalıbına soktuğum herifi zamanında rakibimiz kazandı çünkü onlar Süleyman Soylu'nun adamları diyip sonrasında geri vites yapmıştı ayrıca

Yine yakın zamanda bizim harcadığımız paralar ve açıkladığımız rakamlarla ilgili ileri geri konuştu

Tam bir Koç iti. Güzel besliyorlar herhalde gür hırlıyor. Biz de bu herife iyilik yaptık anlamıyorum ki enayi miyiz neyiz

Üst Alt