Haber - Samsunspor'dan Açıklama: "Samsun'a bekliyoruz!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Samsunspor'dan Açıklama: "Samsun'a bekliyoruz!"

Tüm ülkenin yarısının tercihi belli. Sorun yarısı olması zaten.
Yapabilecek bir olay yok ağızlarına biber süremeyiz maalesef. Yıllarca ince işlenen bir durumun sonucunu yaşıyoruz.
Siyasi tartışmaya girecek ama söyleyeyim. Ana muhalefet Samsun teşkilatı bu şehri sallamadı. 100 tane CHP’li teyze bildiri dağıtması dışında bir çaba yoktu bu şehirde. Bilip gördüğümü söylüyorum, o sebeple bu konuda ben bu şehrin insanını sevmesem de bu tercih konusunda şunu yaptınız denilmesini haksızlık olarak değerlendiririm.

Yapabilecek bir olay yok ağızlarına biber süremeyiz maalesef. Yıllarca ince işlenen bir durumun sonucunu yaşıyoruz.
Siyasi tartışmaya girecek ama söyleyeyim. Ana muhalefet Samsun teşkilatı bu şehri sallamadı. 100 tane CHP’li teyze bildiri dağıtması dışında bir çaba yoktu bu şehirde. Bilip gördüğümü söylüyorum, o sebeple bu konuda ben bu şehrin insanını sevmesem de bu tercih konusunda şunu yaptınız denilmesini haksızlık olarak değerlendiririm.
Ben siyasette değilim anlayıştayım. İnan hiç umurumda değil siyaset. Ama kültürel yozlaşma direkt ilgi alanım.

Ben siyasette değilim anlayıştayım. İnan hiç umurumda değil siyaset. Ama kültürel yozlaşma direkt ilgi alanım.
Benim şehir halkını sevmiyorum dediğim kısım seninle aynı sebep.
Bu şehrin insanı en başta Atasının izinden gidip değerlerine sahip çıkmalıydı, özel günlerde hatırlamakla olmuyor bazı işler.

Normalde olsa bu şehirde olmasına bende karşı gelirdim bu akşam olanlar fikrimi değiştirmiş durumda. O nedenle Büyük Lider Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün KURTULUŞ mücadelesinde ilk adımını attığı yerde yapılması elzem gibi durmakta.

Üst Alt