Samuel Eto'o Beşiktaş'ta İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samuel Eto'o Beşiktaş'ta İddiası!

bonservis dahil 1 senelik maliyeti 3m euro bile olmayacak. nasıl mantıklı degil.

eren'in yıllık maliyeti 3m euro.
Eren ne alaka? Ben sebebini detaylica anlattim mantikli degil 35 yasindaki oyuncuya bonservis odemeleri suanki sorunlari da hesabina katarsak. Zaten Antalya nin maddi sorunlari var.

Son düzenleme:
Eren ne alaka? Ben sebebini detaylica anlattim mantikli degil 35 yasindaki oyuncuya bonservis odemeli suanki sorunlari da hesabina katarsak. Zaten Antalya nin maddi sorunlari var.

eto'o 1 yıl oynayıp gitti ve bizede yıllıgı 3m euro'ya patladı dielim. zarar lımı cıkarız?

eto'o 35 olsada bu sezon as-yedek gayet katkı sağlar. sezonluk topcu.

eto'o 1 yıl oynayıp gitti ve bizede yıllıgı 3m euro'ya patladı dielim. zarar lımı cıkarız?

eto'o 35 olsada bu sezon as-yedek gayet katkı sağlar. sezonluk topcu.

3 milyon euro 1 yilligina cok fazla Eto'o icin. Besiktas in capi daha iyi topculara yetmiyor diye almak istiyorlar zaten ama bize daha genc ve maliyeti daha dusuk bir santrafor lazim. Cunku o 3 milyon FFP ye giriyor. Eto'o 3 milyon euro luk topcu degil bana gore, artik 1.5 milyon euro ya gelecekse 1 sezonluga ozaman okey derdim.

Turkiye disina ciksa bu paralari bir daha goremez.

3 milyon euro 1 yilligina cok fazla Eto'o icin. Besiktas in capi daha iyi topculara yetmiyor diye almak istiyorlar zaten ama bize daha genc ve maliyeti daha dusuk bir santrafor lazim. Cunku o 3 milyon FFP ye giriyor. Eto'o 3 milyon euro luk topcu degil bana gore, artik 1.5 milyon euro ya gelecekse 1 sezonluga ozaman okey derdim.

Turkiye disina ciksa bu paralari bir daha goremez.

abi nasıl fazla. forma+tribünden fazlasıyla cıkartır parasını.

eren'in yıllık maliyetide 3m euro. eren icin kim maça gelir?

Eto yu bonservis ve maaş ile bir yıllığına 3 milyon Euro ya almak büyük başarı. Bir defa adamın ismi yetiyor imajı var bir tecrübesi yeter tek

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Eto'o icin kim forma alir veya maca gider Galatasaray'da? Bu soruyu 3 yil once soyleseydin neyse derdim ama gercekten kimde heyecan yaratir bu transfer simdi merak ediyorum.

niye heyecan yaratmasın. tek kulvardayız. alt tarafı süper ligde maca cıkacak. 90 dakika oynamaz olur biter.

eto'nun 10 dakikası bile bu sezon icin heyecan yaratır. en azından eren'in arkasında sağlam bir st oldugunu bilir ve arkamıza yaslanırız.

1 sezon diyorum zaten. seneye mümkün değil.

niye heyecan yaratmasın. tek kulvardayız. alt tarafı süper ligde maca cıkacak. 90 dakika oynamaz olur biter.

eto'nun 10 dakikası bile bu sezon icin heyecan yaratır. en azından eren'in arkasında sağlam bir st oldugunu bilir ve arkamıza yaslanırız.

1 sezon diyorum zaten. seneye mümkün değil.

Bende bir gram heyecan yaratmiyor :)

1 sene Turkiye liginde is yapabilir ama ondan sonra Avrupa kupalari icin yetersiz artik.

Üst Alt