Samuel Eto'o Galatasaray Yolunda! (Gencer Yalanladı) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samuel Eto'o Galatasaray Yolunda! (Gencer Yalanladı)

3m da verilmez bu arada maç başlarına yüklenmek lazım.
+Gol bonusu vs

Ne kadar ekmek o kadar köfte.
Hatta maç başları kalksin forvetlere gol barajı konsun.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eto, Sneijder, Podolski korkunç bir üçlü olur. Kanatlarda da Bruma, Sinan gibi genç oyuncuların olduğunu düşünürsek, müthiş bir ofansif güce sahip oluruz. Ama bir tek Eto yetmez. Eren Derdiyok'u da alabilirsek seneye şampiyonluğun en büyük adayı oluruz.

Eto, Sneijder, Podolski korkunç bir üçlü olur. Kanatlarda da Bruma, Sinan gibi genç oyuncuların olduğunu düşünürsek, müthiş bir ofansif güce sahip oluruz. Ama bir tek Eto yetmez. Eren Derdiyok'u da alabilirsek seneye şampiyonluğun en büyük adayı oluruz.

geri dönüslerde ciddi sorun olur. takım direnci düşer.

geri dönüslerde ciddi sorun olur. takım direnci düşer.

--------------Eto-----------------
Bruma----Sneijder-----Podolski
-------Selçuk - Alex Song-------

Böyle bir takım süper ligde her maçı güle oynaya kazanır.

Yedeklerde de Sinan, Eren gibi isimler olursa, ki bu oyuncular birçok maçta ilk 11'de rahatlıkla oynar.

Yedeklerde de Sinan, Eren gibi isimler olursa, ki bu oyuncular birçok maçta ilk 11'de rahatlıkla oynar.

Her maçı kazanır demeyelim de iyi bir hücum potansiyeli olur lakin bu seneki gibi her maç 3 yersen yine 6. Olursun .iyi 2 stoper ve sağ bek şart .

Sent from my iPhone using Tapatalk

deplasmanda bu kadro ile güle oynaya mac kazanamazsın. iceride seyircinin coskusuyla eyvallah.

Her maçı kazanır demeyelim de iyi bir hücum potansiyeli olur lakin bu seneki gibi her maç 3 yersen yine 6. Olursun .iyi 2 stoper ve sağ bek şart .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Her maçı lafın gelişi dedim zaten. Barcelona bile her maçı kazanamıyor. :) Yani anlatmak istediğim ofansif gücümüz baya artar. Ama dediğine katılıyorum. Defansif gücümüzü de artırmak şart. Yoksa Semih, Sabri, Hakan Balta ile olmaz bu işler. Bu oyuncuların son kullanma tarihi geçti artık.

Keşke alsak. Geçen sene olsa burun kıvırırdım, hatta Antalya'ya gelince de para için geldi, sezonun yarısında oynamaz dedim ama adam kapağı döşedi resmen. Antalya'da gösterdiği özveriyi bizde gösterirse takımı şampiyon yapan adam olur.

Üst Alt