sandığa fenerbahce formasıyla gitmek ve cumhuriyetin son kalesi olmak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

sandığa fenerbahce formasıyla gitmek ve cumhuriyetin son kalesi olmak

Sevgili Gsc li abilerim ve kardeşlerim 3 temmuz olayından sonra fenerbahce medyasının tarftarının yöneticilerinin bize kumpas kuruldu diyip suca kime atsak diye daldan dala atlarken önce akp hükümetine en son durak olarak ise paralel örgütte son bulan bu olayın bugün azda olsa sonucu resmiyet kazanmıs gibidir.
Elbette ne oldu şikecileri haklanmıycaklarmıydı tabikide haklanacaklardı herseyi geride bırakmak istiyorum bunları haklıyan yüz karalarınıda konusmak bile istemiyorum ama cevremde (sizin cevrenizdede vardır) ve sosyal medyalarda kampanya baslatan şikeci takımın şikeci taraftarı akp hükümetini istemediklerini onlar tarafından kumpasa ugradıklarını ve oylarını baska partilere atacaklarını deklare etmişlerdir hatta bagzı yönetileri bile bunları savunmustur.
Ama gel görelimki ellerinde o zaman Atatürk bayrakları sallayıp cumhuriyetin son kalesiyiz diyenler baktılar ki aga bu böğle olmuycak biz yalamaya baslayalım diyerek son sürat harekete gecmişlerdir şimdi onların yöneticilerine göre Basbakan ve cumhurbaskanı onlara cok yardımcı olmustur eee malum secimde yaklasıyor yani değilmi bundan iyi reklammı olur aa bakın bize akp hükümeti yardım etti.
Eee ne oldu bu Attaürkçülere ee ne oldu bu cumhuriyetin son kale cocuklarına 2 dakikada ideolojini nasıl sattınız karektersizler diye aklına gelmiyor değil insanın.

Tabi bunlar için zor olmasa gereke dansözlük CAS davası namusumuz diyip geri cekenler Irkcılık yapıp bizim sindirim sistemi bozuklugumuz var diyenler önümüzdeki sene bir alt ligde oynayacagız diyenler sonuc Kısacası sonuc bunların üzerine dansöz görmedim yalakalık desen bunlarda ayakcılık desen bunlarda karektersizlik desen bunlarda eee daha ne olsun yüzsüzlüğe alısmıslar.
Son olarak aklıma geldi yemin ederim yatıp kalkın Rabbime şükürler olsun Galatasaraylı dogduk Galatasaraylı ölücez.

Saygılar.

Son düzenleme:
fbli arkadaşlara tavsiyem direk akpye basın ne de olsa 17/25 aralık kumpas deliller sahte yolsuzluk faln bunlar hepsi dış mihrak paralel ÜLKE ELDEN GİDİYOR

Şimdi A sporda izledim mahkemeden haklanır haklanmaz tazminat davalarını acıcaklarmıs eee o kadar transfer yaptılar zarar nereden karsılanacak ohh mis kebap gencjler.

Üst Alt