Şanlıurfa GAP Arena Stadı, Ziraat Türkiye Kupası Finaline Talip


İşte bu stat kupa finaline talipTürkiye Futbol Federasyonundan (TFF) bir heyet, Ziraat Türkiye Kupası final maçının Şanlıurfa GAP Arena Stadı'nda oynanması talebini değerlendirmek için statta incelemelerde bulundu..Kente gelen TFF heyeti, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Altu ile Şanlıurfaspor Kulübü Başkanı Habip Arslan ile statta inceleme yaptı ve bilgi aldı.Yetkililer, konuyla ilgili kararın heyetin raporunu sunacağı TFF tarafından verileceğini belirttiler.Kulüp Başkanı Arslan, daha sonra basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 30 bin kişilik stadın Türkiye Kupası final maçını hak ettiğini ifade ederek, şöyle konuştu:

''Yaklaşık 2 ay önce federasyona başvuruda bulunduk, onlar da sıcak baktılar. Ön görüşmelerimizde bunun olabileceği yönünde görüş aldık. Büyük bir sıkıntı gözükmüyor. Umarım kesin karara bağlanır. İncelemelerde bulunan heyet raporunu hazırladıktan sonra TFF kesin kararı verecek. Böyle bir organizasyonun kente büyük getirisi olacağını düşünüyorum. Türkiye kupasının burada oynanmasının 'Demokratik Açılım'a da katkı sağlayacağını düşünüyorum.''Kaynak: Ajansspor
 
Cevap: Şanlıurfa GAP Arena Stadı, Ziraat Türkiye Kupası finaline talipStadın resmini görseydik yaw:eek:
 
Cevap: Şanlıurfa GAP Arena Stadı, Ziraat Türkiye Kupası finaline talipdkfdfzh6.jpg
 
Cevap: Şanlıurfa GAP Arena Stadı, Ziraat Türkiye Kupası finaline talipYeni bir stad,çokta güzel.Finale ev sahipliği yaparsa kötü olmaz.
 
Cevap: Şanlıurfa GAP Arena Stadı, Ziraat Türkiye Kupası finaline talipOynansın tabi. İstanbul dışına çıkılsın artık mümkünse.
 
Cevap: Şanlıurfa GAP Arena Stadı, Ziraat Türkiye Kupası finaline talipbencede guzel olur,boyle sehirleri sahip tutmamiz lazim...heleki sanliurfa
 
Cevap: Şanlıurfa GAP Arena Stadı, Ziraat Türkiye Kupası finaline talipstadau9.jpg


fft5_mf237942.Jpeg


Kale arkaları nekadar uzak ya sanki olimpiyatlar burda duzenlenıcek:(
 
Cevap: Şanlıurfa GAP Arena Stadı, Ziraat Türkiye Kupası finaline talipstadau9.jpg


fft5_mf237942.Jpeg


Kale arkaları nekadar uzak ya sanki olimpiyatlar burda duzenlenıcek:(1991 de başlanmış stadın inşaatına ve anca bu yıl bitebilmiş.O zamanlar tribünlerin sahaya yakın olduğu stadlar pek fazla olmadığından düşünülmemiştir heralde.Ama sonradan bir düzenleme yapılabilirmiydi bilemiyorum.
 
Cevap: Şanlıurfa GAP Arena Stadı, Ziraat Türkiye Kupası finaline talipugut bulut derki:neden olmasınarkadaşlar bu neden olmasın sözü özlü sözüm gibidirneden olmasın.ugur bulut
 
Cevap: Şanlıurfa GAP Arena Stadı, Ziraat Türkiye Kupası finaline talipkale arkaları biraz uzak ama stadımız güzel :) incelemelerde zemin uygun görülmüş. İnşallah fb ve ts gelir de antifb olarak maça gider ts yi desteklerim:)
 
Üst Alt