GSC Haber - Şanlıurfa Hatırası Poşular Satışa Çıktı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Şanlıurfa Hatırası Poşular Satışa Çıktı

1712515324242-png.239338

işin aslı - şunu şöyle tanıtsan

bu ürünün satışından urfa esnafına pay verilecek desen insanlar katkı olsun diye de alır...harbiden de destek olunsa keşke bu arada

normalde çok satmazsın ama üstteki gibi tanıtım yaparsan satılır.

# mahsun ,-uefa donemi- bizim adimiza yaptigi sarkili klipte
bizim galatasaray bayragini boynun da bu sekil tutup oyle turkuyu soyluyordu - yanilmiyorsam. yillar oldu klibi izlemeyeli.

< - izleyen veya hatirlayan varsa teyit edebilir / duzeltebilir.

konuya nacizane genel yorumum :

kulubumuzun aktif sekil de bu tur adimlar atmasi guzel bir fikir.
deprem bolgesine de diger yardimlarimiz disinda ,ek olarak kismen bu sekilde de katki saglamis oluyoruz camia olarak.

sezon sonu da guzel bir hazirlik maci yapilmasi organize edilirse , oldukca anlamli olur-geliri depremzedelere bagislanan.

emegi gecenlere kendi adima tesekkur ediyorum.

saygi ve selamlar.

işte ne güzel - o kafada dedim bende , esnafa yerel üreticye destek deseler daha çok satar.
Bence de hatta yöresel adı altında bir seri çıkarılsa yöreye göre kıyafet yada bu tarz giysilerin o yörelerden üreticilerle anlaşılarak bu da belirtilerek GS tasarım amblemi ile satılması kreasyon olarak iyi olabilir. Galatasaray ile Anadolu aynı zamanda yöre esnafına destek tarzı bir slogan da bulursun çok iyi olabilir. Aslında bu Mağzacalıkta olanlar forumda dolaşsa bu tarz ne fikirler akıllarına gelir yada görürler.

Üst Alt