Şansal Büyüka: ''Denizli'ye 7 oyuncu sözü verildi, hiçbiri alınmadı'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şansal Büyüka: ''Denizli'ye 7 oyuncu sözü verildi, hiçbiri alınmadı''

Şansal Büyüka:''Mustafa denizli ile yapılan görüşmede 7 oyuncu alınıp takımın gençleştirileceği söylendi.İstediği oyuncuların hiçbiri alınmadı''

Şansal Büyüka:''Charlie Austin'i istedi hoca.Ayrılmayacağını söylediler.3 gün sonra oyuncu Southampton'a transfer oldu.''

Şansal Büyüka:''Martin Benitez'i istedi.Sochaux'dan Florian Tardieu'yu ve Nampalys Mendy'i istedi.İstedikleri yapılmadı''

Hamzaoğlu'da böyle savunuluyor işte transfer istemiş yönetim yapmamış falan. O zaman istifa edin kardeşim niye kendinizi rezil duruma düşürüyorsunuz?

4 maç 1 galibiyet ortalamayla dünyanın her yerinde kovulurdu, medyadaki dostları fazla kasmasın.

madem istedikleri yapılmadı istifa etseymiş. İlla tribünlerin istifa istifa diye bağırması, ana avrat dümdüz gidilmesi mi lazımdı?

Lan mille ne kadar mal ya Charlieyi istemiste falan filan o yaştaki hangi ingilizi ülkeye getirebilirsin. Daha İngiliz futbolcu kafasından bi haber adama bak ne saçmalıyor. Senin ülkede kaç tane İngiliz var su anda bi say sansav efendi

şansal tabi ki kankasını savunacak..Peki sorarım neden gidip de sözleşmesi bitecek donka mal gibi 2.5 verdirdi o zman... fransa 2.liginden bir önlibero alsaymış o fiyatlara millet nasıl buluyor

Dogru oldugu zaten belli. Zaten ben Denizli yi bu konuda elestirmem, geldiginde takimin yetersizligini konusuyordu hep; 5-6 transfer yapacagiz diyordu. Dursun yaptirmadi (Aston Villa da gibi).

Denizli ama buna ragmen hic degisiklige gitmek istemedi, hep ayni isimleri oynatti. Mac icindeki müdahaleleri cok kötüydü, gitmesi dogru.

o zaman denizli de dengetörle aynı hatayı yaptı dengetör taraftarın yanında olmak yerine yönetimin günah keçisi olmayı seçti denizli de aynısını yaptı eğer ikisi de istifayı bassaydı şimdi kraldılar

İşte bundan getirmeyin yerli hoca birbirlerini savunuyo bide kepazeler ulan denizli elindeki oyuncuları çok mu kullandı bide transfer istiyo donk komisyonu yetmedi mi serefsizler ordusu.

bende amertayı istedim leicester aldı önemli olan istemek değil alınabilecek oyuncuları istemek.. Austini o yaşta yedirirlermiydi sanki Famarayı ya da Spalvisi alabilirdi numaracı kazım.

Ben anlaşıldığında demiştim en az 4 oyuncu garantisi aldığı için anlaşmıştır diye. Almayacakları zaman istifa edecektir sonrasında Dursun iyice köşeye sıkışacaktır demiştim. Ama adam istifa etmedi eldeki yeteneksizlerin hepsini bir arada oynatarak farklı şekilde intikam alıyor.

Üst Alt