Şansal Büyüka: ''Favre ağırlıklı durumda'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şansal Büyüka: ''Favre ağırlıklı durumda''

Usta gazeteci Şansal Büyüka, Lig TV'deki Maraton programında Galatasaray'da yaşanan son gelişmelerle ilgili önemli bilgiler verdi. Selçuk İnan'ın ıslıklanmasını eleştiren Büyüka, Sarı-Kırmızılı takımın hoca adaylarını da açıkladı.

'Favre, Garcia ve Bielsa'

Büyüka, "Galatasaray için adı geçen isimler Lucien Favre, Rudi Garcia ve Bielsa. Favre ağırlıklı durumda." dedi.

Öte yandan Şansal Büyüka'nın bu açıklamasından dört gün önce oğlu Hazar Büyüka da kişisel twitter hesabından attığı bir tweet'te "Galatasaray için benim teknik direktör adaylarım sırasıyla Favre, Garcia ve Bielsa" ifadelerini kullanmıştı.

Hadi ins.
İyi dayak atiyor mu acaba bu favre, ihtiyacı olacak değişik tekniklere.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selçuğu , Umutu , Sabriyi , Semihi , Hakan Baltayı , Tarık Çamdalı , Olcanı ıslak sopayla dövüp gönderecek bir hoca lazım bize

bielsa.jpg

Gelirse ya Prandelli gibi olur az sayıda kalan kansersiz taraftarı da kanser eder, ya da çivi çiviyi söker deli-dahi arasında ki çizgide ligin deli ortamında hepimizi sevinçten deli eder.

Bir yanım ah keşke diyor, diğer yanımsa bu Dursunla adama da yazık olur bize de diyor. Daha fazla şeyler kaybetmemek için herşeyden önce bu yönetimin defedilmesi lazım.

Boşuna getirmesinler eğer ciddi bir revizyon yapılmayacaksa kadroda. Favre'nin eline Selçuk'u Olcan'ı Umut'u Semih'i verirsen ne yapabilir ki?

favrenin haberi var mıymış bundan bu arada tek sorun teknik direktör değil bu takımda başkanından çaycısına kadar profesyonelleri getirmek lazım bu kokuşmuş zihniyetten kurtulmamız için

Son düzenleme:
Bizim hocaları şansal belirliyor valla iyi beceriyor bu işi yılların gazetecisi tvcisi işte

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Basarili olur mu bilmiyorum, ama umarim harbiden ciddi ciddi isme cisme göre degil de, sistemine göre, ihtiyaca, ve verime göre kadro kuran bir hoca gelirse, nasil sekillenecek takim ? Özellik ile hakedene formayi veren bir hoca gelince, taraftarin tepkisini izlemeyi, en az Bielsa´nin hareketleri ile beyaz tvye malzeme olmasi kadar merakla bekliyorum.

Ileride press, yapan, ve agresif ve fizik olarak güclü bir takimi da özledim. Umarim Bielsa ile en kisa vakitte, o sekil bir takima kavusuruz.

yahu favre gelse ne olur bielsa gelse ne olur başkanın dursun forvetin umut olduğu amatörlerle dolu yerde

Üst Alt