Saran Group ve beIN Sports'un Teklifleri Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Saran Group ve beIN Sports'un Teklifleri Belli Oldu

1645446381812.png

Tüm yayın hakları için Saran Group ve Digitürk teklif verdi.

- Saran, yıllık 100 milyon dolar + gelir paylaşımı modeli önerdi
- beIN Sports, bir kısmı TL olmak üzere 146 milyon dolara tekabül eden bir teklif sundu.

Yayın ihalesinde komisyon perşembe günü Kulüpler Birliği toplantısı öncesi teklif veren 2 yayıncıyla tekrar bir araya gelecek.

- İhale sonucu 28 Şubat Pazartesi günü açıklanması bekleniyor.

(Cumhuriyet)

beIN yillardir musterilerine teknolojik kolaylik getirmedi. Dogru duzgun Youtube kanali yok, mobil uygulama yetersiz vs. Ben her hafta tum maclarin ozetlerini maclar biter bitmez 1-2 saat icerisinde resmi kanallardan izleme firsati istiyorum. Oyle 2 dakikalik ozetler degil, en az 6-7 dakikalik ozetler.
Ayrica odeme gunlerinde kuluplere son zamanlarda surekli eksik para yatirdi, tam odeme yapmayan sirkete tekrar ihale mi verilir? Bence bu bir problem.

Saran Group, bilindigi uzere koyu Fenerli is adamina ait. Daha mi iyi olur daha mi kotu olur bilemedim.

beIN yillardir musterilerine teknolojik kolaylik getirmedi. Dogru duzgun Youtube kanali yok, mobil uygulama yok vs. Ben her hafta tum maclarin ozetlerini maclar biter bitmez 1-2 saat icerisinde resmi kanallardan izleme firsati istiyorum. Oyle 2 dakikalik ozetler degil, en az 6-7 dakikalik ozetler.
Ayrica odeme gunlerinde kuluplere son zamanlarda surekli eksik para yatirdi, tam odeme yapmayan sirkete tekrar ihale mi verilir? Bence bu bir problem.

Saran Group, bilindigi uzere koyu Fenerli is adamina ait. Daha mi iyi olur daha mi kotu olur bilemedim.
Mobil var ya nasıl yok ben ordan da izliyorum akıllı tvden de. decoderim de yok uygulama üzerinden akıcı ve sıkıntısız izleyebiliyorum
netim de yüksek değil. Saran alir da decoder falan derse hic ugrasamam road to iptv

Mobil var ya nasıl yok ben ordan da izliyorum akıllı tvden de. decoderim de yok uygulama üzerinden akıcı ve sıkıntısız izleyebiliyorum
netim de yüksek değil. Saran alir da decoder falan derse hic ugrasamam road to iptv
Maclar biter bitmez en kisa surede resmi youtube kanali uzerinden paylasilmali diyorum, ama oyle bir hizmetleri yok. Sezon once bitiyor, sonra bitmis sezonun haftalik ozetlerini paylasmaya basliyorlar.

Saran alırsa decoder vermez söylenilen teklif de o şekil değil zaten exxen e falan verme saçmalığı olmasa saran ın almasını istiyorum bende işte gidip acur a peşkeş çekebilir.

Maclar biter bitmez en kisa surede resmi youtube kanali uzerinden paylasilmali diyorum, ama oyle bir hizmetleri yok. Sezon once bitiyor, sonra bitmis sezonun haftalik ozetlerini paylasmaya basliyorlar.
Doğrudur. S Sport anlık görüntüler bile paylaşıyor esnek bir yayıncılık var günümüzde de böyle olmalı. Ben Rusya ligi gibi bir yapıya gidilmeli diye düşünüyorum. Hem normal
hem YouTube üzerinden yayın, onlar öyle

Üst Alt