Haber - Saran Holding'ten TFF ve beIN Sports'u Hedef Alan Bir Açıklama - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Saran Holding'ten TFF ve beIN Sports'u Hedef Alan Bir Açıklama

Saran'dan bağımsız olarak ülkede hukuk namına bir şey bırakmadılar. Acı tarafı da hukuksuzluğun normalleşmiş olması.
Anayasa madde 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.

işin içinde fblilerin organize olup almak istediği bir ihale var ne hak hukuku.

koçtan destek alacak, derbileri acun'a falan kiralayacak. bunun bir tık üstü fb tv'nin alması zaten.

"son derece nezaketsizce sosyal medya üzerinden takip etmek durumunda kalmış bulunmaktayız."

fbli trollerden mı takip ettiniz

Durum belli idi aslında bugün ki olay ile birlikte.
-Dünün haberi-
"beIN Sports'un teklifinde teminat mektubu olmadığı için geçersiz sayılıyor şu an için. Komisyon ihaleyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu ihtimal de var."

TRT Avrupa maçlarını aldı, lige girişeceğini sanmıyorum. Tez vakit içerisinde Bein ile anlaşma yapıldığı duyurulur diye düşünüyorum. Bu ihale içerisinde saran alsa idi alırdı zaten, iptalinden olmayacağına dair çıkarım yapılabilir.

Deklarasyonlar ile uğraşıp klavye güzellği yapacağınıza

Yalıyı telefonla bir arayın , zira kulüpler birliği başkanı orda.
TFF yi bir arayın , size hizmet eden TFF başı orda...

Sorun bakalım niye alamamışsınız.

Çünkü teklifiniz balondan başka bir şey değil-di

Saran'ın alması benim gözümde her yönüyle kötü olurdu

1-Yayın hakları Fenerli bir kuruluşa geçecek ve hiçbirimizin içi rahat olmayacak
2-Yayın haklarının bölünerek satılmasından söz ediliyor. Böyle bir şey olursa, kırk parçaya bölünmüş yayın hakları için farklı farklı yerlerden paket almak zorunda mı kalacağız? Zira ben sadece Galatasaray'ın ya da büyük takımların maçını değil, o hafta oynanan bütün maçları izliyorum.
3-Exxen vb. kuruluşların aldığı maçlar sadece internetten verilecek ve o yayınlar gerek FPS gerek çözünürlük olarak uydu yayınının gerisinde olacak.

En temizi bildiğimiz, alıştığımız beIN Sports. Tertemiz uydudan maçımızı izliyoruz. İnternetten maç izleme işine düşmanım. Sırf bu yüzden bile istemem.

Adam hakli bu arada objektif bakalim once, durum ortada, yapilan profesyonel ve etik degil.

Ancak, bunlarin o sinsi planlarinin bir taraflarinda patlamasi ve Turk futbolunun medya ayaginda yeni bir mafya yapilanmasina izin verilmedigi icinde cok mutluyum :)
Adamın yaptığı da etik değil. Hem ligin yayın ihalesini almak isteyeceksin hem o ligden bir kulübe başkan adayı olacaksın bu da etik değil aslına bakarsak. Ha bana kalsa euro- dolar cinsinden en yüksek parayı kim veriyorsa ve kim kameralara ekstra yatırım yapacaksa ona versinler onun dışında bir şey pek umurumda değil.

Yalandan ihale. Geçen sefer de aynısı oldu. İsimler şirketler önemli değil. Sen kulüpler b. olarak en önemli gelir kaleminde rekabeti yaratamazsan marka değeri cart curt zırlamayacaksın. Bein niye artırsın ki teklifi ben olsam 25 teklif ederdim. Nasılsa eşeği sağlam kazığa bağlamışlar

Üst Alt