saray sefası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

saray sefası

almanya'da en kaliteli sucuklari üreten firma olan egetürk'ün ürettigi kaliteli salamlara verdigi isim. türkiye'de ürünleri nadir bulunur. 1kg sucugu 150 tl'ye falan satiyor firsatcilar. Egetürk Sirma Acili Sucuk Kargo ücretsiz - GittiGidiyor

ART-NR-10071-Saray-Sefasi-S%C4%B1%C4%9F%C4%B1r-Salam-500-g-600x600.jpg

Efepasa gerçekten daha mı lezzetli?

Egetürk sucuklarını alıyordum devamlı açıkçası ama efepasa yıl da denemek gerekir.

İlginç buldum. Efepasa egetürke ait olduğunu yeni öğreniyorum da neden bu karmaşığa gitmiş bunlar?

Acaba efepasa bir şirketi satın mı aldılar sonradan
51.png

21.png

birebir aynisi bence sadece paketi farkli. salamlarda da aynisi söz konusu. efepasa eskiden 50 cent mi ne daha pahaliydi ama simdi ikiside 9-10 euroya satiliyor. salamlara ve sucuga 50 cent zam yaptilar gecenlerde hatta. eksisözlükte bile bu sucuklari begenmisler baya.

51.png

21.png

birebir aynisi bence sadece paketi farkli. salamlarda da aynisi söz konusu. efepasa eskiden 50 cent mi ne daha pahaliydi ama simdi ikiside 9-10 euroya satiliyor. salamlara ve sucuga 50 cent zam yaptilar gecenlerde hatta. eksisözlükte bile bu sucuklari begenmisler baya.
İkisinide alıp yan yana koyup deneyeceğim :)

Bire bir aynı ise tam bir Türk işi olmuş diye biliriz.

Ikiside ayni bence, pek bir fark yok.
Zaten daha önce de yazilmis, egetürk efepasa tarafindan satin alindi seneler önce.

Üst Alt