sarayın yıldızları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

sarayın yıldızları

kanal ilk acildigindan beri vardi bu tur bir program farkli bir isimle. mevcut yayinlanan programin ismi ; sarayin yildizlari...
her bolumde unlu bir galatasarayliyi misafir ediyorlardi...
film yildizindan dizi oyuncusuna, sarkicidan , yemek yapanina , bir cok unlu davet edildi kanalimiza...

bir cogunu da izleme firsatim olmustu onceden,.. son donem yayinlananlarina malesef denk gelemiyorum-anca resmi youtube safyamizdan eklerlerse takip edebiliyorum vakit buldukca.

uefa yi kazandigimiz donemler)96~2000) o siralar unluler de bayagi one cikardi kimisi sarki yapardi takimimiza yonelik...
televole donemleri de unutulmaz....

stadta da tahminim denk gelmissinizdir maci takip eden x bir unluye...

su sayfadan son yillardaki misafir olan unlulere goz atabilirsiniz.
(daha eski yillara ait vidyolar silinmis veya kaldirilmis bilemiyorum...)

asagidaki yayini , - birde ulan istanbul oyuncularinin oldugu yayin hosuma gitmisti eskilerden;

<; seckin ozdemir konuk olmustu. o donem populer dizilerde ses getirmisti, ozellikle bir ask hikayesi,al yazmalim vs...
vidyo bastan sona gstv studyosunda geciyor ,rnekli akici interaktif bir yayin olmustu.
4. dakikada galatasaray muhabbeti basliyor, 8.dk da diger unlu oyuncu ozge ozpirincci telefonla yayina baglaniyor...
17.dk da seckin ozdemir sirtina oyuncularimizin imzaladigi formayi gecirip bi 10 dakika oyle takiliyor,
yayinda ayrica florya dan goruntuler var, seckin ile gstv calisan arkadasin takimi ziyaretlerine yonelik goruntuler vs.

* < ; genel anlamda guzel bir yayindi samimi ve icten biri gibi seckin...
tribunden de bir goruntusu vardi bir kac yil once nette denk gelmistim.

baris falay da keza saglam bir diger galatasaraylilardan. seckin,ozge,baris ayni dizi de yer almislardi,..al yazmalim.

*aklima geldikce diger isimleri de zaman zaman yazarim , vidyolara denk gelirsem eskilerden, onlari da eklemek isterim.

erkan kostendil ve sebnem bozoklu (ulan istanbul dizisi donemi televizyonumuza konuk olmuslardi )

renkli ve guzel bir yayindi, izlemeyenler bakabilir.

Üst Alt