Saudi Pro League Maçlar Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Saudi Pro League Maçlar Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MLS cok kotu ya. Gecen Messi yuzunden bir kac maclarini izledim hic oyuncu takibi falan yapan yok, Messi yuruyerek gol atiyor :asd:

Suudi ligini henuz izlemedim ama yakinda bir kac maclarini izlemek isterim, kiyaslayabilmek icin.
Al Nasr'ı izledim 2 gün önce. Spiker bile uyudu neredeyse. Mane falan sokak futbolu oynuyor, arap topçular top kullandıkları zaman hep aynı şeyi yapmaya çalışıyor. Tavsiye etmem

Suudi Arabistan ekibi Abha FC, Fenerbahçe'nin de transfer gündemine gelen Karl Toko Ekambi'yi kadrosuna kattığını açıkladı.

1692898959268.png

yav bunların amatör ligi falan yok mu - GScimbom kadrosuyla bu seviyelerdeki bütçelerele amatörde yolumuzu buluruz yav

2. defa izledim ama bir daha izlemem desem de belki kendi aralarindaki ( 4 parali takim) maclari izlerim
Bence sadece 4 takima para vererek buyuk hata yapmislar cunku diger Saudi oyuncularin seviyesi 3. lig bile degil. Inanilmaz kotu oyuncular ve siritiyorlar. 4 buyuklerin Saudi oyunculari bile 2. lig seviyesi.
Bunlar gercekten izlenmek istiyorlarsa yabanci serbest olmali ve diger takimlara da en az 100 milyon vermeliler yoksa cekilecek cile degil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt