Savaş Varken Düğün Olmaz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Savaş Varken Düğün Olmaz

düğün yapsa eleştirilir düğün yapmasa yine eleştirilir.

size ne kardeşim ? hem gündemde tutuyorsunuz hem gündemde olmasına kızıyorsunuz.

Derdi sürekli karı kız peşinde koşmaksa.

yabancı dili yok gün içinde ikindi saatinde yani antrenman saatinde 2 saatlik zaman farkını da katıp şu videoya bir bak bence adam türkçe bilen tüm dişilere yazıyordu, yabancı dil olmadığı için milleti barcelonaya taşımaktan helak oldu:)

YouTube

düşün sports tv gibi pek de izlenmeyen bir kanalı bile canlı izleyip program sunucusu ulaş üzerinden ipek soylu'ya ulaşıp yürümüş :) adamı vatan millete katkı olsun diye sayın cumhurbaşkanı evlendirdi :)

Ebrular, Canseller, Burcular nezdinde daha nice türk kadını rahat bir nefes aldı resmen dünya kadınlar günü için türkiye'ye armağan olsun...

Istedigini yapar bizi ilgilendiren bir durum degil bence. Herkesin kendi hayati.

DYCZk2MW0AQQsGW.jpg

düğün yapsa eleştirilir düğün yapmasa yine eleştirilir.

size ne kardeşim ? hem gündemde tutuyorsunuz hem gündemde olmasına kızıyorsunuz.

Ölene kadar uğraşmak her gerçek galatasaraylının boynunun borcudur. selçuklar, buraklar, ardalar bir daha galatasarayın önünden geçemesin diye nöbetteyiz. Galatasaray hafif meşreplerin, yükseleni beşiktaş olanları, kanı siyah beyaz akanların, takiyeci fenerlilerin yani yeniçerilerin değil köylü yusufların, kaptan cüneytlerin, kemik ergünlerin, arslan nihatların, gazi muhammedlerin, baba gündüzlerin, metin oktayların, turgay şerenlerin, bülent ekenlerin, kürt celal ibrahimlerin, emin bülendlerin, ali samilerin...züppeler gidene kadar!!!

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Istedigini yapar bizi ilgilendiren bir durum degil bence. Herkesin kendi hayati.

DYCZk2MW0AQQsGW.jpg

Ölene kadar uğraşmak her gerçek galatasaraylının boynunun borcudur. selçuklar, buraklar, ardalar bir daha galatasarayın önünden geçemesin diye nöbetteyiz. Galatasaray hafif meşreplerin, yükseleni beşiktaş olanları, kanı siyah beyaz akanların, takiyeci fenerlilerin yani yeniçerilerin değil köylü yusufların, kaptan cüneytlerin, kemik ergünlerin, arslan nihatların, gazi muhammedlerin, baba gündüzlerin, metin oktayların, turgay şerenlerin, bülent ekenlerin, kürt celal ibrahimlerin, emin bülendlerin, ali samilerin...hippiler gidene kadar!!!

Ölene kadar uğraşmak her gerçek galatasaraylının boynunun borcudur. selçuklar, buraklar, ardalar bir daha galatasarayın önünden geçemesin diye nöbetteyiz. Galatasaray hafif meşreplerin, yükseleni beşiktaş olanları, kanı siyah beyaz akanların, takiyeci fenerlilerin yani yeniçerilerin değil köylü yusufların, kaptan cüneytlerin, kemik ergünlerin, arslan nihatların, gazi muhammedlerin, baba gündüzlerin, metin oktayların, turgay şerenlerin, bülent ekenlerin, kürt celal ibrahimlerin, emin bülendlerin, ali samilerin...züppeler gidene kadar!!!

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Ölene kadar uğraşmak her gerçek galatasaraylının boynunun borcudur. selçuklar, buraklar, ardalar bir daha galatasarayın önünden geçemesin diye nöbetteyiz. Galatasaray hafif meşreplerin, yükseleni beşiktaş olanları, kanı siyah beyaz akanların, takiyeci fenerlilerin yani yeniçerilerin değil köylü yusufların, kaptan cüneytlerin, kemik ergünlerin, arslan nihatların, gazi muhammedlerin, baba gündüzlerin, metin oktayların, turgay şerenlerin, bülent ekenlerin, kürt celal ibrahimlerin, emin bülendlerin, ali samilerin...hippiler gidene kadar!!!

Iyi de ben aksini mi söylüyorum Arda yi mi savunuyorum. Arda yi burada en az seven adamlardan birisiyim.

Banane yahu kiminle ne zaman evlenirse evlensin. Isterse kiz kessin isterse karisini aldatsin isterse seks partileri düzenlesin bana ne ya kendi yasami.

Galatasaraya gelmedigi bulasmadigi sürece umrumda olmaz.

Iyi de ben aksini mi söylüyorum Arda yi mi savunuyorum. Arda yi burada en az seven adamlardan birisiyim.

Banane yahu kiminle ne zaman evlenirse evlensin. Isterse kiz kessin isterse karisini aldatsin isterse seks partileri düzenlesin bana ne ya kendi yasami.

Bunlar hep mesaj bakın evlendim uslandım hem sayın cumhurbaşkanı arkamda...sen kimsin federasyon başkanı olmak kim koca kafa senin aklından geçenleri bilmiyor muyuz ki? Galatasaray'a hoca-antrenönr-çöpçü-üye-idareci olarak da gelmeyecek onu için nöbete devam...

Sana bir şey demedim ki renktaşım...

sen Galatasarayda Galatasaraylıların oynadığını mı düşünüyorsun ? =) çok safça bir düşünce olmuş.

hangi takımlı olduğu beni ilgilendirmez, işini nasıl yaptığı ilgilenirir.

burakta selçukta kapasiteleri doğrultusunda ellerinden geleni yapmışlardır, kupalar kaldırmışlardır.

arda döneminde başarılı değildik ama o da elinden geleni yapan bir topçuydu.

bu futbolcular Galatasaraya ne gibi bir kötülük yapmışlarda uğraşmak boynumuzun borcuymuş ?

sen Galatasarayda Galatasaraylıların oynadığını mı düşünüyorsun ? =) çok safça bir düşünce olmuş.

hangi takımlı olduğu beni ilgilendirmez, işini nasıl yaptığı ilgilenirir.

burakta selçukta kapasiteleri doğrultusunda ellerinden geleni yapmışlardır, kupalar kaldırmışlardır.

arda döneminde başarılı değildik ama o da elinden geleni yapan bir topçuydu.

bu futbolcular Galatasaraya ne gibi bir kötülük yapmışlarda uğraşmak boynumuzun borcuymuş ?

Yabancıları göndertmek, yeniçerilik yapıp hem yönetici hem hoca yemek, fatih terim'in galatasaray'da gidişini sağlamak ve geri dönüşünü engellemeye çalışmak, ünal aysal'ın makamını basıp yumuruğunu masaya vurarak sözleşmemizi uzat yoksa fenere gideceğiz yabancılar kadar kazanacağız yerli sınırı geldi demek, galatasaray formasını çıkartıp fırlatmak, galatasray formasını bilmem ne rengi demek, galatasaray'ın maddi sıkıntılarıyla alay etmek, daha sayım mı?

Evet galatasarayda eskiden galatasaraylılar futbol oynardı... Ayrıca yabancılar şereflidir zira onların fenerli yahut bjkli olma ihtimalleri yoktur :) gurbetçiler şereflidir ama yeni nesil türk topçular değil...Galatasary'ın ekmeğini fenerliler y i y e m e z...Yiyenin de burnundan fitil fitil getireceğiz ahlaksızlara hayır!!! Yeniçerilere hayır!!! TAKİYECİLERE HAYIR!!! Emin Bülend'in de dediği gibi Galatasaray Kindir!!!

Yabancıları göndertmek, yeniçerilik yapıp hem yönetici hem hoca yemek, fatih terim'in galatasaray'da gidişini sağlamak ve geri dönüşünü engellemeye çalışmak, ünal aysal'ın makamını basıp yumuruğunu masaya vurarak sözleşmemizi uzat yoksa fenere gideceğiz yabancılar kadar kazanacağız yerli sınırı geldi demek, galatasaray formasını çıkartıp fırlatmak, galatasray formasını bilmem ne rengi demek, galatasaray'ın maddi sıkıntılarıyla alay etmek, daha sayım mı?

Evet galatasarayda eskiden galatasaraylılar futbol oynardı... Ayrıca yabancılar şereflidir zira onların fenerli yahut bjkli olma ihtimalleri yoktur :) gurbetçiler şereflidir ama yeni nesil türk topçular değil...Galatasary'ın ekmeğini fenerliler y i y e m e z...Yiyenin de burnundan fitil fitil getireceğiz ahlaksızlara hayır!!! Yeniçerilere hayır!!! TAKİYECİLERE HAYIR!!! Emin Bülend'in de dediği gibi Galatasaray Kindir!!!
kusura bakma saydıkların senin hayal dünyanda yaşanan şeyler gerçek dünyada değil.

Galatasarayın ekmeğini yiye yiye kulübü batma noktasına getirdiler, sen biraz daha yaz belki gerçek olur.

kusura bakma saydıkların senin hayal dünyanda yaşanan şeyler gerçek dünyada değil.

Galatasarayın ekmeğini yiye yiye kulübü batma noktasına getirdiler, sen biraz daha yaz belki gerçek olur.

Selçuk İnan'ın sözleşmesini uzatmak için ofis bastığı basına yansıdı? Haberin yok mu renktaş?

Selçuk İnan formasını tugay'ımızın suratına fırlatmadı mı? hayal ürünü demişsin milyonlarla aynı hayali gördüm o zaman :)

Arda Turan her sene ... rengi demedi mi? Bu da mı hayal ha hepsini yazmadım bir de yükselenim beşiktaş demişti:=

Ayrıca aynı arda teklifimize komik dememiş miydi? Bu da mı hayal hadi söyle!

Geçen sene tudorun tarafıymış ayağı yapıp dursun özbek'e yabancıları gönder diye başkanın odasına soyunma odasından beraber çıkmadılar mı? o görüşme ile bruma-de jong-sneijder'ın ipi çekilmedi mi? bu da mı hayal...

Bence sen biraz hafızaın yokla renktaş sonraa hayal de ki hepsi gerçek kanıtını 20 saniyelik google aramalarında bulabilirsin tek tek...haa bunlara hayal diyorsan sana iyi uykula diyecek bir şey yok...Ha bubları unutalım dersen biz ahmak bir fenerli değil kindar bir galatasaraylıyız suyun yanlış tarafındansın demektir, hürmetler...

galatasaray kindir. sevdim bu lafı. hemen durum güncellemesi yapayım

Kurucu Babalarımızdan Emin Bülend Serdaroğlunun meşhur lafı aynı adlı şiirinden...Mustafa Kemal Atatürkün dinlemekten en keyif aldığı şiirdir zira burada da ara ara paylaşıyorum;

Göster sema-yı mağribe yüksel de alnını,

Dök kalb-i saf-ı millete feyz-i beyanını!

Al bayrağınla çık, yürü sağken zafer nüma,

Bir gün şehit olunca sen, olsun kefen sana!

Ey makber-i muazzam-ı ecdadı titreten,

Düşman sadası, sus, yine yükselme gölgeden!

Kafir! Hilal-i rayet-i İslam'a hürmet et,

Toplar boğar hitabını dağlarda akıbet!

Dağlar lisana gelse de anlatsa hepsini,

Binlerce can dirilse de nakletse geçmişini!

Garbın cebin-i zalimi affetmedim seni,

Türk'üm ve düşmanım sana kalsam da bir kişi!..

Ben şurezar-ı kalbimi kinimle süslerim,

Kalbimde bir silah ile ferdayı beklerim.

Kabrinde müsterih uyu ey namdar atam!

Evladının bugünkü adı sade intikam!

Kurucu Babalarımızdan Emin Bülend Serdaroğlunun meşhur lafı aynı adlı şiirinden...Mustafa Kemal Atatürkün dinlemekten en keyif aldığı şiirdir zira burada da ara ara paylaşıyorum;

Göster sema-yı mağribe yüksel de alnını,

Dök kalb-i saf-ı millete feyz-i beyanını!

Al bayrağınla çık, yürü sağken zafer nüma,

Bir gün şehit olunca sen, olsun kefen sana!

Ey makber-i muazzam-ı ecdadı titreten,

Düşman sadası, sus, yine yükselme gölgeden!

Kafir! Hilal-i rayet-i İslam'a hürmet et,

Toplar boğar hitabını dağlarda akıbet!

Dağlar lisana gelse de anlatsa hepsini,

Binlerce can dirilse de nakletse geçmişini!

Garbın cebin-i zalimi affetmedim seni,

Türk'üm ve düşmanım sana kalsam da bir kişi!..

Ben şurezar-ı kalbimi kinimle süslerim,

Kalbimde bir silah ile ferdayı beklerim.

Kabrinde müsterih uyu ey namdar atam!

Evladının bugünkü adı sade intikam!
Laf nerden nereye geldi.
Arda bu kapıdan girmesin okey ama vatan millet sakaryada biraz fazla olmuş.
Gitsin az ötede otlansın bizi ne düğünü meşgul etsin ne ayrılığı .
Ne hali varsa görsün!

Gscimbom Mobile

Üst Alt