Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız" - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız"

Gerçekten öyle birşey olsa heryer inlerdi.Sanmıyorum öyle birşey olacağını.

Tugay sallarda diyor ki " savcımızla görüştüm 25 kişi hakkında takipsizlikten salıverilme talep edicek" böyle başkasının ağzından sallar mı avukat

Oha birde takipsizlikten yaniii, hani delil karartma şüphesi bulunmadığından tutuksuz yargılanmaları için salıverilmeleri olsa neysede takipsizlik demek iddianamede adı geçmeyecek, dilil yok demek. Şimdi daha çok inandım yalan olduğuna, MAA bile dilil yok diyemiyor garibim.

Tugay sallarda diyor ki " savcımızla görüştüm 25 kişi hakkında takipsizlikten salıverilme talep edicek" böyle başkasının ağzından sallar mı avukat
bjk nin avukatına görede serdar adalı,tayfur avutçu serbest kalacaktı. geçiniz. herkes bişeyler uyduruyor.

yıldız tv den bulayım şu görüntüyü yaw sizde dinleyin gece gece sinir bozucu bişey

Bülent Uygun'un avukatının söyledikleri çıkarsa bomba değilde çatapat olcak bu iş cumhuriyet savcımızla görüştük diyor 25 kişi hakkında takipsizlik ve salıverilme önericek diyor zaten 31 kişi tutuklu

25 kişi hakkında deniliyor tutuklu 31 kişinin tamamı denilmiyor 31-25= elde var 6.. sağ baştan say 1.azize 2.bülo 3.şekip 4.olgun 5.adalı 6.mecnun.. önemli olan bu çıban başları

Rahat ol Şafak "Savcı ananızı ....ğiz ananızı dedi" diyecek değil ya sallıyor istedi gibi. Hem savcı bu davara niye söylesin ki bir şey.

Zaten şike konusu ortaya çıktığından beri sürekli çıkıyor bu takipsizlik kararı çıkacak muhabbeti, Aziz Yıldırım'ın avukatı neler neler diyordu hep fos çıktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt