Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız"


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız."20 Gün sonra kaçıncı hafta oluyor. Biz bunlara ligde bir çaksaydıkta ondan sonra küme düşürselerdi. Çifte mutluluk yaşardık.
 
Cevap: Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız"Sonunda birşey çıkacağını düşünmüyorum maalesef.
 
Cevap: Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız"Geliyor, hişt hişt, Geliyor hişt hişt, OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
 
Cevap: Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız"Mahkeme kabul etmezse ortada geçerli bir iddianame olmaz. Bu durumda zaten hepsi salıverilir hiçbir şekilde ceza meza da olmaz. Dolayısıyla iddianame şu anda mahkemeye verildiği anda zaten kabul edilecektir. Bu kadar adamı boşuna içeri almazdı hakim yoksa.
 
Cevap: Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız"Yalnız taraftarında, spor yorumcusunda iddianame açıklandıktan sonra hiçbişey değişmeyecek gibi bir hava var. Kimsenin umrunda değil.
 
Cevap: Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız"Mahkeme kabul etmezse ortada geçerli bir iddianame olmaz. Bu durumda zaten hepsi salıverilir hiçbir şekilde ceza meza da olmaz. Dolayısıyla iddianame şu anda mahkemeye verildiği anda zaten kabul edilecektir. Bu kadar adamı boşuna içeri almazdı hakim yoksa.İşin içine siyaset girebilir bu noktada.Çünkü iddianamenin kabul edilmesi demek fenerbahçenin Avrupa bazında hapı yutması demek,hatta Türkiye'de de(UEFA'nın zorlamasıyla). Vatan-Millet-Sakarya modunu sever bizim ülke.Dışarıya karşı içimizde ne kadar düşman olsak da birlik olmuşuzdur,çoğu şeyi örtmüşüzdür.
 
Cevap: Savcı Berk: "İddianameyi 20 gün sonra açıklarız"20 Gün sonra iddianame açıklanır,1 ay sonra fener düşer.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt