'Scarface' Yeniden Beyaz Perdeye Geliyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

'Scarface' Yeniden Beyaz Perdeye Geliyor!

'Scarface' yeniden beyaz perdeye geliyor; Tony Montana'yı kim canlandıracak?

Filmin yönetmenliğini ise Antoine Fuqua üstleniyor

page_scarface-yeniden-beyaz-perdeye-geliyor-tony-montanayi-kim-canlandiracak_907293706.jpg

Scarface efsanesi yeniden beyaz perdeye geliyor. Filmde Tony Montana karakterini kimin canlandıracağı ise henüz belli değil.

Film Al Pacino’lu 1983 versiyonunun yanı sıra 1932 filminden de esinlenecek. Wolf of Wall Street ve Boardwalk Empire gibi yapımlarda da imzası bulunan Terence Winter’ın senaryo koltuğunda olacağı belirtiliyor.

Filmin yönetmenliğini ise Antoine Fuqua üstleniyor.

Eylül 2017’de Equalizer 2’nin çekimlerine başlamayı planlayan Fuqua’nın yeni Scarface’e ne zaman başlayacağı ise şimdilik soru işareti.

ne saçmasapan işdir ya al pacino nun üstüne oynuyacak heriw geldimi dünyaya ne pok yemeye çekiceklermiş

Son derece gereksiz bir iş olur. Doğru düzgün film üretemiyorlar eskilere sarıyorlar. Bizim müzik sektörü gibi boyuna cover.

Ben asıl "The Godfather" efsanesine ne zaman saracaklar onu bekliyorum. Bu büyük hataya ne zaman düşecekler çok merak ediyorum. Buyrun remake yaptık deyip içine edecekler adım gibi biliyorum. Çünkü bu serinin remake'i yapılamaz mümkün değil.

Ne gerek var ? Tony Montana'yı başkası canlandırınca eline yüzüne bulaştıracak istediği kadar iyi yapsın rolünü.

Tony Montana demek Al pacino demek kimse kusura bakmasın o role kimseyi de koyamam olmaz olamaz

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu kadar dik kafalı yaklaşmayın beyler varsayalım sizin dediğiniz gibi güzelim filmin içine ettiler öyle birşey olması mümkün değil o dönemin teknolojisiyle bilgi birikimiyle öyle bir film çıkmış bu dönemde dahi bırak iyisini yanına yaklaşamazlarda çektikleri aynı senaryo ile bu ilk scarfaceyi yüceltir zarar vermez

Sadece bir scarface vardır oda al pacinolu filmdir. Bazı filimleri remake yapılmasına bende karşıyım. Pulp fiction bir başka örnek. Benzer filim yapsınlar da scarface ismini kullanmasınlar

Üst Alt