Schalke 04 Takip Başlığı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Schalke 04 Takip Başlığı

Schalke kadrosu yeterli İlk 5 için Almanya ligi için. Hoca balonu patladı işte sadece.

Geçen sezon bu takım ligde 2ci olmuş. Üstelik 65 milyon Euro'luk transfer bütçesini harcamış bu balon bu sezon.

Embolo gibi forvet bizim ligi tek başına parçalar ayrıca.

Kontrolü kaybetmiş kamyon şoförü gibi uçuruma sürdü tedesco Schalke yı

Schalke kadrosu yeterli İlk 5 için Almanya ligi için. Hoca balonu patladı işte sadece.

Geçen sezon bu takım ligde 2ci olmuş. Üstelik 65 milyon Euro'luk transfer bütçesini harcamış bu balon bu sezon.

Embolo gibi forvet bizim ligi tek başına parçalar ayrıca.

Kontrolü kaybetmiş kamyon şoförü gibi uçuruma sürdü tedesco Schalke yı
Embolo kaç yıldır wonderkid, şu ana kadar bir halt oynadığını da görmedim.

Hücumları iyi değil bence kalan bölgeler iyi.

Embolo kaç yıldır wonderkid, şu ana kadar bir halt oynadığını da görmedim.

Hücumları iyi değil bence kalan bölgeler iyi.
Sakatlıkları bir kenera. Embolo oynadığı her maçta kalitesini gösteren birisi açıkçası. Stadta canlı izleyince de bariz şekilde kalitesi daha beli oluyor açıkçası.

Ha yalnız kalıyor bence. 65 milyon harcadı transfere ki çöpe atmış oldu parayı. Almanya ikincisi olan takımı bir ertesi sezon kümeye düşmemek için yatıştıran bu adamı ve kovulan sportif direktörü adına tersten büyük başarı.

Burada Schalke taraftarları bundan kadar nefret beslediği başka birisini hatırlamıyorum açıkçası. Dortmund nefretleri kadar diye bilirim rahatlıkla.

Komşumu alkolik yaptı be:)

Gol atamamaktan ziyade ilk maçta TT Arena da gol yemememiz büyük mucizeydi. Bu sezonki bütün futbol şansımız o maçta tükendi herhalde.

sent via GSC

Hakem Schalke'nin bir penaltısını vermemişti diye hatırlıyorum. Evimizde 0-0 hiç yakışmadı gene de. 1 atıp yatabilirdik. Beşiktaş Leipzig karşısında evinde pas pas oldu mesela ama skor tabelasında 2-0 yazıyordu...

Tedesco defansif organizasyon olarak son derece iyi hoca lakin ofansif olarak o kadar kotu, o yuzden mac kazanamiyorlar.

Terimin teknik ekibinde defans hocasi olarak gorev yapabilir.

Üst Alt