Schuster: "Rahatsızlık duyan varsa stada gelmesin !.." - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Schuster: "Rahatsızlık duyan varsa stada gelmesin !.."

Cevap: Schuster: "Rahatsızlık duyan varsa stada gelmesin !.."

hagi ile kaderi aynı kupayı alamazsa gider bu adam gerçi bu açıklamasından sonra taraftar silmiştir bu adamı bence

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, farklı Dinamo Kiev mağlubiyeti sonrası düzenlediği basın toplantısında alışılan skandallarına bir yenisi ekledi. Süper Lig'in ilk yarısında Trabzonspor deplasmanındaki yenilgi sonrası "Bobo'yu niye oynatmadınız?" sorusunu Trabzonlu bir gazetecenin sorduğunu z a n n e d e r e k , "Trabzonspor Avrupa Ligi'nde olmadığı için bunları bilemez" diyen, bir idman sırasında gazetecilere hayalarını işaret eden Alman teknik adam, dün ise "Taraftarın size ilk kez tepki göstermesi için ne düşünüyorsunuz?" sorusuna İspanyolca "Çok da s......" karşılığını verdi. Schuster'in tercümanı akıllı bir hamle ile bu sözleri Türkçe'ye çevirmezken, küfrün devamındaki şu ifadeleri aktardı: "Dışarıda yapılan bağrışmalar beni ilgilendirmiyor. Bundan rahatsızlık duyanlar stada gelmesin, eve gitsinler." Schuster, mağlubiyeti içinse "Beklemediğimiz hatalar yaptık. Duran toplardan 3 gol yedik. Pozisyonlarımız var ama top kaleye girmek istemedi" dedi.

hmmm

Forzanurlar ne dicekler acaba? :)

YeeeeeTeeeeer :D

ŞuuuusssTeeeer :D

Çok s... , rahatsızlık duyan varsa stada gelmesin :D:D:D

Fena bomba olur bu :)

Hele birde febeye yenilirseler kıyamet kopar :d

Bu adamın acayip bi kişiki var vallah ben şaşırmadım böyle bişey dediğine daha onceki açıklamalarınada bakarsak adam biraz psikopat...

çokda skibbe demiştir schuster orda bence şimdi baktığımızda ikisde alman yani

Geçen sezon Beşiktaş'ın en iyi yabancısı Bobo'ydu;şimdi ise en kötü yabancısı Bobo(Nobre ve Marco'yu Türk kontenjanından sayarsak).Bu oyuncuların gelme sebebi Schuster'in Beşiktaş'ta olması.

''Barcelona yı yenemeyiz'' lafından dah aağır bence bir taraftar için. Şimdi ne olacak peki? Acaba Demirören de Polat gibi rahatsızlık duyanları tespit edip stada almayacak mı şimdi :D

Haddini aşan bir laf etmiş; beşiktaş beni ilgilendirmese de kızdım.Bakalım tüpçü nasıl tepki verecek.

İyisini söylemiş bu sene bizim taraftara ne oldu önüne geleni ıslıklıyor yakında boboyuda ıslıklarlar sene başında yenince iyiydi yenilincede böyle yapılmaz heralde bundan önceki senelerde demirörenden sıra gelmemiş oyunculara

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, farklı Dinamo Kiev mağlubiyeti sonrası düzenlediği basın toplantısında alışılan skandallarına bir yenisi ekledi. Süper Lig'in ilk yarısında Trabzonspor deplasmanındaki yenilgi sonrası "Bobo'yu niye oynatmadınız?" sorusunu Trabzonlu bir gazetecenin sorduğunu z a n n e d e r e k , "Trabzonspor Avrupa Ligi'nde olmadığı için bunları bilemez" diyen, bir idman sırasında gazetecilere hayalarını işaret eden Alman teknik adam, dün ise "Taraftarın size ilk kez tepki göstermesi için ne düşünüyorsunuz?" sorusuna İspanyolca "Çok da s......" karşılığını verdi. Schuster'in tercümanı akıllı bir hamle ile bu sözleri Türkçe'ye çevirmezken, küfrün devamındaki şu ifadeleri aktardı: "Dışarıda yapılan bağrışmalar beni ilgilendirmiyor. Bundan rahatsızlık duyanlar stada gelmesin, eve gitsinler." Schuster, mağlubiyeti içinse "Beklemediğimiz hatalar yaptık. Duran toplardan 3 gol yedik. Pozisyonlarımız var ama top kaleye girmek istemedi" dedi.

:happynew:

Başlarında Rıjkaard olmuş olsaydı ,çok farklı futbol oynuyor olurlardı şu an.Bu kadronun hocası Rıjkaard.

[video=youtube;LVCn1b0c61U]https://www.youtube.com/watch?v=LVCn1b0c61U[/video]

Schusteri aynen buna benzetiyorum artık:D salladığı yok ulan taraftarı ve takımı:)

strip1.jpg

:asd::asd::asd:

Adam mükemmel konuşuyor. Rijkaard biraz olsun böyle laf sokan biri olsaydı keşke, ne güzel ayarlar, ne güzel dünya umrumda değil tavrı.Helal lan.

Uğrunda onlarca şeyler söylenen bu adam aslında geleceğini düşünüyor. Başaracaklarından sonra o stada gelmesin dediği adamlar tıpış tıpış onun takımını izlemeye gelecek çünkü. En azından ben öyle düşünüyorum. Büyük düşünmenin ve ayrıkırıcılığın büyüsüdür bu.

Üst Alt