Sci-Fi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sci-Fi

Cevap: Sci-Fi

^ izledim

bu arada soruyorum da benim izlemeyip sizin izlediginiz bilimkurgu yoktur buyuk ihtimal .lol.

Gormussunuzdur ama yinede sayayim..

Pandorum

John Carter (Disney destekli olmasina ragmen iyi is cikarmislar)

Avengers

The thing

Prometheus

Stake land ( harika )

Chronicle

Equilibrium

2-headed-shark-banner.png

bilim bu filmi açıklayamadı emir

source code : le$likte benden gecer not aldı

man from earth : izledim but - senaristle bi iki laf edebilsem kendisini feci got edecegim durumlar olusacagı icin peg edkilenmedm :icon_twisted:

fountain hep goruyodum sagda solda izlemedm nedens, down ediyom right away :ka19:

source code : le$likte benden gecer not aldı

man from earth : izledim but - senaristle bi iki laf edebilsem kendisini feci got edecegim durumlar olusacagı icin peg edkilenmedm :icon_twisted:

fountain hep goruyodum sagda solda izlemedm nedens, down ediyom right away :ka19:

source code için haklısın birinden duyup izlersen kötü film.

man from earth felsefesi açısından iyi filmdir yoksa tarihi akış ve senaryo da eksiklikler var.

fountain'i de öyle çok iyi bi film die düşünme, hoş bi havası var filmin.

eski bir dizi yakinda yeni cekilmis film mi cikacak diyorlar

Bionik adam

[video=youtube;HofoK_QQxGc]https://www.youtube.com/watch?v=HofoK_QQxGc[/video]

Promethues'u izledin mi? Eğer Alien serilerini sevdiysen hoşuna gidebilir onların başını anlatıyor çünkü.

Bu arada Man from Earth'u çok konuştuk tartıştık tekrar tekrar yazmanın bir anlamı yok ama ben afişi bu kadar yanıltıcı bir film görmedim onu belirtmek istedim tekrar.

Prometheus fena değil evet. Ya böyle bu tip kıyıda köşede kalmış(Alien kadar ünlü olmayan anlamında) bilim kurgu filmi(uzay filmi diyelim hatta) var mı önerebileceğiniz?

Uzay temalı benim izlediğim en iyi film Lost in Space'dir kesinlikle.

Yalnız benim gibi Friends hayranları Matt LeBlanc (Friends'te Joey) gördükçe güler o ayrı :D

Üst Alt