Scott Piri'nin Zor Anları | Video - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Scott Piri'nin Zor Anları | Video

Cevap: Galatasaray - Manisaspor Maçının Öyküsü | Scott Piri de Albayrak'la Tanıştı(!)

ayni konudan vardi Firstbubar

Cevap: Scott Piri'nin Zor Anları | Video

ya abi su videonun sonunda millet napiyor yahu, utanc verici valla, birise gelip cak diye öpüyor meloyu, digeri 2 saat melo abi melo abi diye agliyor, keske vermeseydi üzerindekini, simdi bir dahaki sefer bu cocuk dahada cosacak.

Sondaki çocuk olmamış be.Saf duygularla o hareketleri yaptığını düşünmüyorum..Çok itici geldi bana nedense sinirlenmedim de diyemem..

Tercuman dikkatimi cekti. Hasan dururken hadi tum gucumuzle, doksan dakika vs. bir seyler diyor oyunculara. Mourinho'yu ornek aliyor kendine belli ki. :asd:

Tercuman dikkatimi cekti. Hasan dururken hadi tum gucumuzle, doksan dakika vs. bir seyler diyor oyunculara. Mourinho'yu ornek aliyor kendine belli ki. :asd:

haha

öyle deme ama, cocuk cok iyi bir Galatasarayliymis.

bu arada o cocuk Ardayla ispanyaya gitmisti, onunla kalacakti, neden döndü acaba.

gitti dedikleri zaman salak olmali eger gittiyse, büyük hata yapmis olur kendi kariyer acisindan demistim zaten ama yinede merak ediyorum, kendisi mi istedi geri gelmek yoksa arda mi kovdu

Yazık Selçuk iyi kurtarmış da Melo baya şaşırmış. Onca adam var orada, bir kişi de birader manyak mısın ne yapıyorsun diye uzaklaştıramamış mı çocuğu. Gerçi orada bir koruma var galiba ama o da kendi halinde :)

haha

öyle deme ama, cocuk cok iyi bir Galatasarayliymis.

bu arada o cocuk Ardayla ispanyaya gitmisti, onunla kalacakti, neden döndü acaba.

gitti dedikleri zaman salak olmali eger gittiyse, büyük hata yapmis olur kendi kariyer acisindan demistim zaten ama yinede merak ediyorum, kendisi mi istedi geri gelmek yoksa arda mi kovdu

yok giderken açıklama yaptı ya zaten. ardanın alışması için biraz yardım edeceğim sonra geri döneceğim

ya da ben uydurdum şimdi böyle bişey. ama böyle bişeydi ya

yok giderken açıklama yaptı ya zaten. ardanın alışması için biraz yardım edeceğim sonra geri döneceğim

ya da ben uydurdum şimdi böyle bişey. ama böyle bişeydi ya

yok, 2-3 gün sonra geldi adam, hic kalmadi ardayla dogruduzgun.

sadece 2-3 günlügüne gidiyorum demisse bilemem tabi ama herkes ardayla orda kalacak sanmisti

yok, 2-3 gün sonra geldi adam, hic kalmadi ardayla dogruduzgun.

sadece 2-3 günlügüne gidiyorum demisse bilemem tabi ama herkes ardayla orda kalacak sanmisti

tamam işte o sürede nasılsın iyi misin merhaba gibi ispanyolca kelimeler öğretmiştir

düzeltme:

işin gerçeğini şimdi öğrendim salman renkdaş. Albayrak zaman gazetesine ropörtaj vermiş dün. orada bi paragrafta şunları söylemiş:

Çok güzel bir teknik ekibimiz var. Saha içinde tercümanlığımızı yapan Mert Çetin, sezon başında Arda'ya tercüman olmak için Madrid'e gitmişti. Terim'in Mert'in gittiğine üzüldüğünü görünce hemen devreye girdim ve onun tekrar G.Saray'a dönmesini sağladım. Çünkü hocanın istediği ve güvendiği ekibi bozmamalıyız. Hocamızın bir dediğini iki etmemeliyiz.

Mert i Fatih Terim istemiş kısacası. Vayy be çocuğu herkes sevdi cidden.

https://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1219031&title=baskanim-yetis-terim-gidiyor

süper :)
tamam işte o sürede nasılsın iyi misin merhaba gibi ispanyolca kelimeler öğretmiştir

düzeltme:

işin gerçeğini şimdi öğrendim salman renkdaş. Albayrak zaman gazetesine ropörtaj vermiş dün. orada bi paragrafta şunları söylemiş:

Çok güzel bir teknik ekibimiz var. Saha içinde tercümanlığımızı yapan Mert Çetin, sezon başında Arda'ya tercüman olmak için Madrid'e gitmişti. Terim'in Mert'in gittiğine üzüldüğünü görünce hemen devreye girdim ve onun tekrar G.Saray'a dönmesini sağladım. Çünkü hocanın istediği ve güvendiği ekibi bozmamalıyız. Hocamızın bir dediğini iki etmemeliyiz.

Mert i Fatih Terim istemiş kısacası. Vayy be çocuğu herkes sevdi cidden.

Spor Başkanım yetiş Terim gidiyor ZAMAN

Selçuk'un golden sonra Hasan Şaş'ın üzerine atlaması tüylerimi diken diken yaptı. Hasan'ın çok emeği var Selçuk'un Galatasaray'a gelmesinde

Ben Bosuna bir Hasan Sas Hayrani degilim :D

Hagi, Tugay, Hakan Sükür, Arda, Popescu, Taffarel hepsi bir yana...!!!

Hasan Sas baska usta... Hayranim ben bu adama..!!!

Videoyu buradan izleyemiyorum ama sanırım Albayrak' ın maç sırasında Piri' yi hallaçpamuğuna çevirdiği video olsa gerek. Bende ilk izlediğimde kopmuştum. En son yer değiştirip adam bizi yanlış anlayacak demesi müthiş Albayrak' ın. Beklenmeeycek bir anlayış gösterdi Piri' ye karşı :)

Üst Alt