# Sébastien Pocognoli - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sébastien Pocognoli

Cevap: Sébastien Pocognoli

Feyenoord Rotterdam now is the second club after the Turkish giants Gala to be officially linked with the top rated Mexican goalkeeper Guillermo Ochoa according to the player’s agent agent Manuel Velarde. Manuel Velarde also denounced the rumors that Guillermo had received formal offers from Barcelona and Espanyol.

Fox Soccer Channel - June 21, 2009

Bir tanede haber:D Gene kaleci gene Ochoa:D

Günün en güzel haberi bu bence:D

Keske kücücük de olsa Ochoa icin ümitlenebilsek

Koray burdaki haberi dagıtmayalım:)

Rijkaardda stoperde geriden oyun kurabilen isimleri oynatmayı tercih ediyor. O yüzden Balta’yı stoper görebiliriz. Zaten stoperden bozma sol bek kendisi,Tek düşümcem Balta'nın agır olması yanındaki adamın onu iyi tamamlaması lazım..Hayırlısı olsun..

Valla kadroda sol kanat oyuncusundan geçinilmezken,umarım bu oyuncuyu transfer etmeyiz.Akla mantığa uygun değil çünkü...

Koray burdaki haberi dagıtmayalım:)

Rijkaardda stoperde geriden oyun kurabilen isimleri oynatmayı tercih ediyor. O yüzden Balta’yı stoper görebiliriz. Zaten stoperden bozma sol bek kendisi,Tek düşümcem Balta'nın agır olması yanındaki adamın onu iyi tamamlaması lazım..Hayırlısı olsun..

Emre Güngör hız eksiğini kapatır.

Ali ERBAŞ' Alıntı:
Pocognoli transferine gelince, eger sezgilerim guclu ise ve yonetim benim dusundugum gibi dusunuyorsa muhtesem bir is yapmis olur.

Servet’i 8m Euro’ya Marsilyaya satip yerine bu paraya Neill- Pocognoli ikilisini getirebilir. Hakan Balta - Neill ikilisi ise CUK diye oturur. Neill savasci mucadeleci, Hakan Balta ise oyunu geriden baslatabilen bir defans ikilisi olur. Pocognoli Roberto Carlos gencliginde bir oyuncu. Sol kanadi tamamiyle kullanabiliyor. Boylece cebimizden hic para cikmadan Sadece Serveti gondererek hem defans blogumuzu guclendirmis oluruz hemde Ileride Pocognoli satisindan cok buyuk paralar kazanabiliriz.

Tabii su anda hicbir sey belli degil, resmi teklif yapilmis ( 3.5m € teklif etmis kulup ), olasi ilerlemelerde veya gerilemelerde haber aldikca ben buraya yazacagima soz veriyorum ve insallah bu is olur diyorum

Koray buldum Ali Abinin yazısını;)

Ama neden hep sol kanat bunu bana açıklayın ya.Sağ kanat koridor olmuş farkına varamıyorlar mı? Bu haber tabiki doğru olabilir ama medyanın yazdıkları da hep sol kanat.Bir gariplik var bu işte.Bu arada Hakan gerçekten stopere çekilebilir.Yerini daha da benimserse çok faydalı olabilir bence.Bek için az da olsa gerekli olan ofansif yönünün pek kuvvetli olmadığını biliyoruz zaten.

Üst Alt