seboreik dermatit rahatsızlığı ve çözümleri - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

seboreik dermatit rahatsızlığı ve çözümleri

bulabiliyorsan koy.dermatologların çoğu istifa edip özele geçiyor yada kendi kliniğini açıyor.

çoğu bayan zaten neden devlette çalışsın ayak mantarı kokusu çeksin ki üç kuruşa.

gidip nişantaşında kozmetik ve botoks üzerine klinik açıyor mis gibi para.

zaten bu yüzden tusun en yüksek puanı dermatoloji..

yani vatandaş gerçekleri onlara anlatıldığı perdeden görüyor.

ama merak etme 10 sene sonra dpoktor eksiği değil fazlası olacak.

deli gibi fakülte ve kontenjan açılıyor.öss de 800bin. olan doktorluk yazabiliyor.

o zaman randevu almadan bile cildiyeye gidebileceksiniz ama danyal'dan daha tecrübesiz doktorlar bakacak size :D
Öyle bir durumda artık sende kendi kliniğini açar köşeyi dönersin doktor. :D

dercos vichy

biraz pahali iste maalesef ben 200ml lik aldim 3 tane 1 tanesi zaten 2 ay felan yetiyo bana. hergun dus aliyorum bide.
lan neresi pahalı. geçirsinde 300 de verilir 500 de. manyak ediyor insanı. deneyeyim ben bunu. ilacı buldum da sampuan konusunda hala kafamda soru işaretleri var.
bu hastalık geçmiyor bastırılıyormus öyle diyorlar. el ele verirsek bu hastalığın formulünü bulabiliriz.

kardesim dedigim gibi ben bunu 3 ay once felan kullanmaya basladim o zamanlar biliyorsun konusmustuk senle ayni benzer seyler vardi.
doktorun verdigi pahali sampuanalar ise yaramadi ama bu bir en fazla iki hafta sonra direk rahatlatti yara kalmadi, kepek kalmadi kirmiziliklar kalmadi. ben sasirdim yani
adamsın
işe yararsa bir sonraki iltifatım
dalganı gezdirenler yesin olacaktır
eyw

lan neresi pahalı. geçirsinde 300 de verilir 500 de. manyak ediyor insanı. deneyeyim ben bunu. ilacı buldum da sampuan konusunda hala kafamda soru işaretleri var.
bu hastalık geçmiyor bastırılıyormus öyle diyorlar. el ele verirsek bu hastalığın formulünü bulabiliriz.
ne bilem normalde 20 liralik head and shoulders kullaniyordumda kafatabani icin zarrarliymis.

Üst Alt