GSC Haber - Sedat Doğan: "Selahattin Baki Arabistan işi bozulmasın diye baskı kuruyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Sedat Doğan: "Selahattin Baki Arabistan işi bozulmasın diye baskı kuruyor"

Galatasaray Eski Yöneticisi Sedat Doğan: "Kulağımıza Süper Kupa'da menfaatlerin döndüğü, Arabistan'da oynanması iptal edilmesin diye bu işi düzenleyenlerin Federasyona baskı kurduğu geliyor. Bak fazla açılmayayım, 'Dostluk Baki' kalsın! Büyükekşi bu inatlaşmadan vazgeçmeli."

Galatasaray Eski Yöneticisi Sedat Doğan: "Bu ülkenin hassasiyet duyduğu değerleri satılık mı? Değerimi satamazsın Büyükekşi sen kimsin? Sen Türk milletinin sporda oraya vekil olarak koyduğu adamsın, milleti dinlemek zorundasın! Süper Kupa Türkiye'de oynanmalı!" (Taktik Mania)

Super Kupa Türkiye'de oynanmalı. Taraftarlar burada, bu takımlar taraftarıyla varlar. Hadi dersiniz ki Almanya, Azerbaycan gibi taraftarlarımızın olduğu ülkeler olsun anlaşılır. Bu karar saçmalık, ekonomik sebep ile hiç gerek yok.

abartma sedat bey ,baki kim ki baskı kuracak eti ne budu ne !! no name vasıfsız birisi

yalı,yarın öbürgün istifa etse muhtemelen işsiz kalır

Erden başkanın arkasını kollayacak bir kaç yönetici eksik. Sedat bey bu şekilde kullanabilirdi. Böyle sivri dilli adamlara ihtiyaç var.

Super Kupa Türkiye'de oynanmalı. Taraftarlar burada, bu takımlar taraftarıyla varlar. Hadi dersiniz ki Almanya, Azerbaycan gibi taraftarlarımızın olduğu ülkeler olsun anlaşılır. Bu karar saçmalık, ekonomik sebep ile hiç gerek yok.

Renkdash Arabistan’daki taraftarlarımız ölsün mü ? 🥲

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Renkdash Arabistan’daki taraftarlarımız ölsün mü ? 🥲

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aman ağabey o ne demek, sağlık ve huzurla kalın :hat: Ben gerekçe olarak ekonomik bir kararın görece taraftarımızın az olduğu ve futbol kültürü bakımından bize bir artı sağlamayacağını düşündüğüm için öyle söyledim, lütfen yanlış anlaşılmasın, sağlıcakla kalınız, saygılar ağabey :love:

Baki denilen köpek suudi arabistanda iş yapıyormuş zaten, hakemleri bile ayarlamıştır o kuduz köpek.

Sedat'ın bir halt başardığını görmedim. Hukukçu falan ama o dönem kulübe açılan hiçbir davayı kazanamadık. Kendisi tam bir kuru gürültüdür. Böyle tipler uzak olsun.

Galatasaray Eski Yöneticisi Sedat Doğan: "Kulağımıza Süper Kupa'da menfaatlerin döndüğü, Arabistan'da oynanması iptal edilmesin diye bu işi düzenleyenlerin Federasyona baskı kurduğu geliyor. Bak fazla açılmayayım, 'Dostluk Baki' kalsın! Büyükekşi bu inatlaşmadan vazgeçmeli."

Galatasaray Eski Yöneticisi Sedat Doğan: "Bu ülkenin hassasiyet duyduğu değerleri satılık mı? Değerimi satamazsın Büyükekşi sen kimsin? Sen Türk milletinin sporda oraya vekil olarak koyduğu adamsın, milleti dinlemek zorundasın! Süper Kupa Türkiye'de oynanmalı!" (Taktik Mania)
HA HA HA

hangi millet büyükeksiyi oraya vekil olarak koydu??

yaw tayyip atadi deyin suna iste. Allah allah... olmayan demokrasiyi güzellemeye calisiyorlar.

Bu konuyla ilgili iki kulupten de Tff'ye bir başvuru gitmediği gibi, iki kulupte bu işe başta okey vermiş. Ek gelir kazanmak ister misiniz diye iki kulup başkanıyla olan gorusmem de ikisi de kabul etti ve vekalet verdiler bize diyor özcimbomlu başkan

Tff başkanının son açıklaması bu.

Yönetimde Sedat Doğan tipi yönetici eksik. Dursun başkan seçimde böyle birkaç isim bulmalı. Erden Timur çok yalnız kalıyor.
Olunca da yönetimi yiyor bu tip adamlar. Yılan dilli olup sözünü esirgemiyorlar sonra kaos.
Dışarıdan bu şekilde ve daha da sert destek versinler bu en iyisi.
Yönetim stili zaten komple değişmeli. 10 tane üyeyle yönetilemeyecek kadar büyük bir iş kulüp yönetimi.
Alt personel, prof çalışanlar diyeceksiniz onların mevcut düzenle tam denetlendiğini düşünmüyorum bunun en somut kanıtı da store'nin durumu

GH5rsZZWcAA153S

Üst Alt