Seferovic'in Sağlık Raporu Olumsuz Çıktı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seferovic'in Sağlık Raporu Olumsuz Çıktı

Zaten içim ısınmamıştı bu transfere

Sörloth isteriz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eee sağlıklı çıkmasını bekleyen var mıydı ki zaten

Artık klasik hale geldi bizde bu durumlar

Bir isimle 2-3 hafta uğraş son radde de sağlık raporu olumsuz çıksın veya bir başka olumsuzluk olsun

Sonra git çer çöpe para yatır

Bıktık artık ya

Allahdan kontrol etmek akillarina gelmis veya saglik raporunu istemeye, yoksa sakat oyuncuyu alirlar bir sene faydalanmayip geri gönderirdik acaba simdi hangi tavsani sapkadan cikaracaklar

-geçen sene daha önce yaşamadığı sakatlıkları yaşamış

-eski hocası fenere gitmiş. fenerin bizim istediğimiz tüm kaliteli adamlara salça olduğu biliniyor ama seferovic hamlesi yapmadılar.

-hiç bir talibi yok gibi görünüyor

-30 yaşına girmiş, 3-4 sezon dışında öyle manyak performansı yok

andone ve miroğlu havası almıştım en başta. 1 milyon euro maaşa son güne kalırsa yedek olarak bir ihtimal alırdım ama diagne, gomis ve mami varken medical park'a adam alınmaz. weghorst gibi daha fizikli bir pivot veya aboubakar-sörloth gibi komple forvet alamayacaksak işimiz yaş.

Linç yemeyeceksem ben sağlıklı halinide çok beğenmiyordum :asd: Tabi mevcut şartlarda sakat hali bile bizim takımdakilerden çok daha iyi, tek bacakla gomis kadar oynardı

Linç yemeyeceksem ben sağlıklı halinide çok beğenmiyordum :asd: Tabi mevcut şartlarda sakat hali bile bizim takımdakilerden çok daha iyi, tek bacakla gomis kadar oynardı
Gavranovic'in şov yaptığı ligde istatistik yapardı ama katı savunmalara karşı oynamak daha zor. Çıkar kışın sivas deplasmanına, karşısında appindangoye-goutas olsun. sindirirler adamı fiziği iyi değilse. Gavranovic'i bize verseler kys'de attığı gollerin yarısını anca atar

Üst Alt