Seksenler | Salı | 19:50 | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seksenler | Salı | 19:50 | TRT 1

Cevap: Seksenler | Salı | Trt 1

valla en basta kültikin abi icin izliyodum ama dizinin aksı hosuma gitti,mümkün oldugunca izliyom be ya....

Harika bir dizi. Ben çok beğendim ve izliyorum. Yıllar sonra yerli bir dizi izliyorum en son izlediğim Avrupa Yakası'nın ilk iki sezonu idi.

Başladı harika bir dizi ya:)

Günümüzde PC-Program kursları:) Şuan işlenen "10 parmak daktilo" kursu:)

birazdan yeni bölümü başlayacak olan süper dizi.

televizyonda leyla ile mecnun'dan sonra bu diziyi takip ediyorum, trt gerçekten iyi diziler yapmış

Sami Abi'nin üstüne yıktılar diziyi, ona ilgi artıkça senarist de doğal olarak Sami Abi'yi çok kullanmaya başladı be ya.

Bu konun geride kalması tuhaf olmuş.Bütün bölümlerini izledim.Mükemmel olmuş.Bu akşam da var.Almancı Şahin ve Pastacı Sami fena.

Ben bu diziyi hiç izlememiştim ama geçen gün iftarda program yoktu bi bakıyim dedim ve hoşuma gitti.Nostaljiyi de sevdiğim için her ne kadar 80 lerde yaşamasamda baya hoşuma gitti.İlk 2 bölümünü de sonradan izledim internetten.1.bölümdeki çay partisi sahnesi muhteşemdi.Ergun le Ahmet in önce disko müziğiyle başlayıp sonunu halayla bitirmeleri çok güzeldi.

Üst Alt